نکونام قرارداد بست، مجیدی هم می‌ آید

نکونام قرارداد بست، مجیدی هم می‌ آید

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

سرمربی تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز استقلال درباره وضعیت مجیدی و نکونام به ایسنا گفت: انگار روز گذشته نکونام قرارداد داخلی خود رو بسته س اما باشگاه استقلال باید مبلغ رضایتنامه رو به اوساسونا پرداخت کنه. درباره فرهاد مجیدی هم باید بگم با فتح الله زاده صحبت هایی انجام داده ایم که این ها صحبت های درون باشگاهیه و لزومی نداره اونا رو بگم اما قرار شد که مجیدی بیاد ولی فعلا فتح الله زاده به مالزی سفر کرده و من خبری ندارم.

قلعه نویی در جواب به این سوال که نکونام چه وقتی به تیم اضافه می شه؟ گفت: هر وقت اون قراردادش رو ببنده به تیم اضافه می شه. ما باید پولی رو به باشگاه اوساسونا پرداخت کنیم و اگه این مبلغ آماده شه، قرارداد نکونام بسته می شه. الان اصلا پولی نیس که پرداخت کنیم.

اون هم اینکه درباره این که استقلال می خواد دروازه بان استرالیایی بگیره؟ گفت: ما دو دروازه بان جوون عالی یعنی حسینی و ریش اصفهانی رو داریم که پشتوانه خوبی هستن و در تلاشیم که یه گلر آسیایی هم جذب کنیم.

ایشون در عکس العمل به سوال یکی از خبرنگاران که پرسید رحمتی از این موضوع ناراحت نیس؟ گفت: رحمتی بازیکنه و خودش می دونه که درباره بازیکنان ما تصمیم می گیریم، کما این که قبل از این محمدی رو به تیم اضافه کرده بودیم. اون هم قبل از این که به ایران برگردیم گفته بود از راه آهن پیشنهاد داره و خواست که بذاریم بره.

مبعلی در پیکان

: ایمان مبعلی هم زنگ زد و گفت می خواهم به پیکان بروم و فکر می کنم از اونجا راحت تر می توانم به تیم ملی برسم و ما هم قبول کردیم.

ایشون با اشاره به مسائل مالی گفت: می خواستیم چند جلسه زیر نور بازی کنیم و هم اینکه خواستیم وزنه بزنیم اما مسوولان ورزشگاه دستگردی این اجازه رو به ما ندادند و گفتن که باشگاه به این مجموعه بدهی داره.

قلعه نویی درباره این که مسائل مالی باعث ایجاد حاشیه در تیم می شه یا خیر؟ گفت: در جلسات گذشته هیات مدیره مصوب کرد که بعضی افراد قرارداد اسپانسر ببندند. این دوستان فعالیت و تلاش خود رو کردن اما چند روز مونده به شروع تمرین ها گفتن که قرارداده های مورد توجه انجام نشده. الان هم خود رسولی نژاد و فتح الله زاده پیگیر این موضوع هستن و انگار روز گذشته قرارداد تبلیغ روی پیراهن استقلال بسته شده و اگه براساس چیزی که رسولی نژاد به من زنگ زد و گفت این قرارداد انجام شده باشه مشکلات مالی ما تا حدودی حل می شه.

باشگاه پول داشته باشه نمی گذارن تا ۱۰ کیلومتری اونم بیام!

امیر قلعه نویی در ادامه گفت: این مدل استقلال همیشه واسه منه. هر وقت که باشگاه پول داشته باشه نمی گذارن تا ۱۰ کیلومتری اون بیام. رده های نهم و سیزدهم استقلال واسه من بود. حالا هم می دونستم که پول در باشگاه نیس اما آمدم و تا جایی که در توانم باشه کمک می کنم.

: دیروز خود فتح الله زاده گفت که متعجبه از این که با این شرایط بازیکنان قرارداد بستند، هرچند اونا به عشق مردم کارشون رو شروع کردن.

قلعه نویی درباره شرایط تیم گفت: الحمدلله شرایط تیم خیلی خوبه و الان در هفته پنجم تمرین ها قرار داریم. سه هفته اول کارای بدنی رو انجام دادیم و ۱۰ روز هم در ترکیه اردویی برگزار کردیم که در این اردو به دنبال بازی های آمادگی و هماهنگی بودیم و بازی آخر ما بسیار خوب بود. پس از اردو از فشار تمرین ها کم کردیم و رو به کارای تاکتیکی آوردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره بازی اول این تیم برابر آلومینیوم هرمزگان گفت: شروع لیگ و بازی اول واسه تیم ها مهمه و ما شناختی از آلومینیوم هرمزگان نداریم اما می دانیم مربی خبره ای در این تیم هستن.

قلعه نویی در ادامه گفت: امیدوارم بازی ما برابر آلومینیوم هرمزگان بازی خوبی باشه ما هم به مرز آمادگی رسیده ایم، البته امروز فهمیدم که فریدون زندی هم سه کارتهه. کمبودهایی داریم اما بقیه بازیکنان آماده ان و امیدوارم بازی خوبی بینیم.