هتل های ارزان و لوکس در سامارا روسیه

هتل های ارزان و لوکس در سامارا روسیه

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

شهرهای زیادی خود رو واسه میزبانی جام جهانی فوتبال روسیه آماده می کنن. بعضی از اونا مثل شهر سامارا خیلی شناخته شده نمی باشن. هرچند که تیم ملی کشورمون در ورزشگاه این شهر مسابقه ای برگزار نمی کنه اما به هر حال خالی از لطف نیس که اگه زمان بین مسابقات ایران در روسیه به دنبال شهری واسه تفریح می گشتید به سامارا بیایید و اول از همه هم یه هتل مناسب واسه خود پیدا کنین. واسه انتخاب متناسب حتماً راهنمای هتلهای این شهر رو بخونین.

هتل Holiday Inn سامارا

هتل Holiday Inn سامارا

هتلهای لوکس سامارا:

هتل Holiday Inn: هتلی ۴ ستاره با خدماتی مثل استخر آب گرم، استخر سربسته، رستوران،  اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس و  نگهداری کودکانه. این هتل اولین هتل لوکس شهر با هزینه اقامت شبی ۶۰ تا ۸۶ دلاره.

هتل Renaissance: هتلی ۴ ستاره که دومین هتل لوکس شهر بوده و خدمات استخر سربسته،   رستوران، اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی، نگهداری از نوزادان و به همراه صبحونه رو دارا هستش. هزینه اقامت اون شبی ۵۴ تا ۵۶ دلاره.

هتل Graf Orlov: هتل ۴ ستاره با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، تهویه مطبوع، حمل و نقل فرودگاهی و درون شهری به همراه صبحونه س. این هتل سومین هتل لوکس با هزینه اقامت شبی ۷۳ تا ۹۰ دلاره.

هتل Ost West Club: هتل ۴ ستاره و چهارمین هتل لوکس شهر حساب شده که خدمات رستوران، اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع و خشکشویی رو واسه مسافران ارائه میده. هزینه اقامت شبی ۶۰ تا ۹۴ دلاره.

هتل Hampton by Hilton: هتل ۳ ستاره که خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، اتاق کنفرانس، تهویه مطبوع و خشکشویی به همراه صبحونه رو واسه مسافران ارائه میده. هزینه اقامت شبی ۶۰ تا ۸۷ دلاره.

هتل Ibis سامارا

هتل Ibis سامارا

هتلهای ارزون و مناسب سامارا:

هتل Dubki: هتلی ۳ ستاره با خدمات پارکینگ و اینترنت رایگان، رستوران،خشکشویی، تهویه مطبوع، اتاق کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی، استخر و زمین تنیسه که هزینه اقامت اون شبی ۳۰ تا ۴۸ دلار هستش و به خاطر همین به عنوان اولین هتل ارائه دهنده خدمات متناسب به هزینه دریافتی ملقب شده.

هتل Ibis: هتلی ۳ ستاره با خدمات پارکینگ و اینترنت رایگان، رستوران،خشکشویی، کارمندان چند زبانه و تهویه مطبوع که هزینه اقامت اون شبی ۳۷ تا ۵۳ دلار هستش و به خاطر همین به عنوان دومین هتل ارائه دهنده خدمات متناسب به هزینه دریافتی ملقب شده.

هتل Rossiya: هتل ۳ ستاره با نمای از رودخانه با خدمات اینترنت رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، رستوران، خشکشویی، اتاق کنفرانس، مایکروویو، نگهداری از نوزادان و مرکز ورزشی با هزینه شبی ۳۷ تا ۵۵ دلار هستش.

هتل Green Line: هتل ۳ ستاره با نمایی از ساحل با خدماتی مثل رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی، نگهداری از نوزادان و خدمات کودکان به همراه صبحونه س. این هتل سومین هتل سرویس دهی به ازای هزینه دریافتیه که واسه اقامت در اون شبی ۴۷ تا ۶۵ دلار باید هزینه کرد.

سوغات روسیه چیه؟

بهترین هتلای شهر روستوف روسیه