هتل ۵ ستاره بر روی آب‌های آمازون + عکس

هتل ۵ ستاره بر روی آب‌های آمازون + عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

«فرانچسکو گالی زوگار» مدت هاست که توریست ها رو با کشتی به آب های آمازون بزرگ ترین منطقه ای که هنوز در جهان ناشناخته س می برد و در کار خود به اصطلاح یه حرفه ای به حساب میاد؛ ایشون تازگیا این سفرهای دریایی رو کمی تغییر داده و با راه اندازی ۲قایق بزرگ یا کشتی های کوچ در رودخانه آمازون که مانند یه هتل ۵ ستاره در وحشی ترین منطقه جهان است توریست ها رو با جهانی دیگه آشنا می کنه.

 

 

فرانچسکو در سال ۲۰۰۸ اولین قایق بزرگ لوکس «آکوآ» رو که جوی صمیمی داره رو راه اندازی کرد.

این کشتی کوچیک گنجایش ۲۴ مهمون به همراه خدمه داره و دارای یه تیم پیراپزشکیه.

به دلیل درخواست های بیشماری واسه این سفر، فرانچسکو دومین قایق خود رو به نام «آریا» هم در سال ۲۰۱۱ با سالن ورزش و جکوزی در فضایی باز راه اندازی کرد؛ این قایق به طول ۴۰متره که بوسیله «جوردی پوئیگ» و تیم ایشون که به سیستم های ناوبری مجهز شده به سبکی لوکس طراحی شده، شامل ۱۵ سوئیت در ۲سطحه، چشم اندازی از رودخانه و جنگل رو بوسیله پنجره های بزرگ رو به تخت ها دارا هستش.

این هتل های ۵ ستاره دریایی به مسافرین این امکان رو می دهد که هر لحظه چشم اندازی جدید از پوشش گیاهی و سر سبز، دلفین های صورتی و خزندگان داشته باشن.

مسافرین می تونن کشتی رو ترک کنن و با قایق به گردش برن، از روستاهای کنار رودخانه دیدن و خرید کنن، سوسمارهای آمریکایی رو ببینن و ماهیگیری کنن، با ۴ لیدر که در کشتی هستن به پارک ملی برن، میمون عنکبوتی و حیوانات و مکان های دیدنی رو از نزدیک ببینن.

آشپز کشتی با غذاهای پرویی و میوه های تازه داهات و ماهی های تازه گرفته شده بوسیله ماهیگیران از میهمانان پذیرایی می کنه.

فرانچسکو تصمیم داره در سال ۲۰۱۴ سفرهای دریایی خود رو در کامبوج و ویتنام ادامه بده.

 

 هتل ۵ ستاره بروی دریا

 

 

 

 

 

 

 

 هتل پنج ستاره دریایی

 

 

 

 

 

 

 

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

هتل