نکاتی برای دکوراسیونی زیبا در خانه های اجاره ای

نکاتی برای دکوراسیونی زیبا در خانه های اجاره ای

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

اتاق پذیرایی

_ واسه این که اتاق نشیمن شما بزرگتر به نظر برسه تلاش کنین تا از آینهای مختلفی در این اتاق استفاده کنین.

_ سرویسای بهداشتی از جمله پر استفاده ترین جاها در همه منازل هستن . معمولا در خونهای اجاره ای که بیشتر به صورت آپارتمون هستن سرویسای بهداشتی کوچیک هستن و از طراحی جوری زیبایی بهره مند نیستن. تلاش کنین با نصب آینه ای قشنگتر و یا حولهای خوش رنگ فضا رو تغییر بدین.

_ آپارتمون و یا خونه اجاره ای خود رو کاغذ دیواری نکنین. یادتون نره که در آخر شما باید این خونه رو ترک کنین و نمی تونین این کاغذها رو با خود ببرین ، پس بیخود هزینه نکنین.

_ نورپردازی خونه شما یکی از مهمترین اصول در داشتن دکوراسیونی قشنگتر و آرامش بخشه . تلاش کنین تا با در نظر گرفتن وضعیت طراحی داخلی ساختمون از لامپهای مناسب استفاده کنین و مطمئن باشین که این مسئله بسیار روی زیبایی محل سکونت شما تاثیر میذاره.

_ واسه دکوراسیون خونه اجاره ای خود می تونین وسایلی قشنگتر و شیک جفت و جور کنین . شما می تونین در زمان ترک این خونه این وسایل رو با خود ببرین. در عین حال بودن این وسایل قشنگتر و مورد علاقه به شما کمک می کنه تا احساس خوبی در مورد مکان زندگی خود داشته باشین.

_در اتاق نشیمن آپارتمون یا خونه اجاره ای خود از قابای هنری مورد علاقه خود استفاده کنین. این عناصر بسیار قوی می تونن شخصیت و هویتی مناسب با احوالات شما رو به شما القاء کنن و هم اینکه می تونه احساس تعلق خاطر شما به خونه رو بیشتر کنه.

منبع : باشگاه خبرنگاران