نکاتی برای خوش‌تیپ شدن خانم‌ها

نکاتی برای خوش‌تیپ شدن خانم‌ها

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

امروزه جهان در دنیای مد و زیبایی غرق شده است و همه مردم به خصوص خانوما و دختران باید ، پا به پای مد و زیبایی حرکت کنن و این اصلا کار سختی نیس و حتی با توجه به ریزه کاری ها و اصول ساده هم می توان شیک و خوش تیپ دیده شد. خانوم ها با رعایت اصول خوش تیپی و باکلاسی ، اعتماد به نفسشون هم افزایش می یابد. در دنیای مد و زیبایی ، انتخاب لباس براساس سن ، متاهل و مجرد بودن صورت می گیرد.

باید در انتخاب لباس ، زیور آلات ، کیف ، کفش و … زنونه و دخترانه دقت کرد تا بهترین انتخاب رو داشته باشین و از نظر همتون یه خانوم باکلاس و خوش تیپ باشین. هم اینکه باید لباس انتخابی شما با اندام شما یکی بودن داشته باشه یعنی با در نظر گرفتن فرم بدنتون لباس بپوشید.

در این مطلب به نقل قول از ، نکاتی ساده و کاربردی در مورد خوش تیپ شدن و استایل مناسب بانوان و دختران ایران زمین ، بیان شده که با رعایت اون ها خوش‎تیپ و باکلاس دیده می شید.

به کار گیری کیف دستی خوش دست

یه کیف دستی خوش بنیه ، همیشه باعث باکلاس دیده شما می شه پس یه کیف دستی با کیفیت ارزش پول دادن رو داره ، با در نظر گرفتن هزینه ای که می خواهید بکنین به دنبال کیفی با طراحی سنتی و رنگی خنثی باشین. همین که کیف رویایی خود رو خریدین ، اون رو با براق کننده های چرم همیشه نورانی نگه دارین. اگه می خواهید کیفتون همیشه در بهترین شکل خود بمونه هر بار خواستین کنارش بذارین و استفاده نکنین اون رو با کاغذ و یا هر چیز دیگه پر کنین.

یه عطر تازه بزنین

یه خانوم باکلاس همیشه باید عطر خوشی داشته باشه و هیچ لباسی بدون یه عطر خوش بو کامل نمی شه. عطری رو پیدا کنین که از اون لذت ببرین و روی پوست خود بزنین ( هیچوقت به لباس یا موی خود عطر نزنین ) عطر رو روی ساق دست یا پشت گردن خود اسپری کنین تا ماندگاریش بیشتر باشه. حتی می تونید عطر رو پشت زانوها و یا بین ران ها هم بزنین تا بیشتر بویش بمونه. قبل اینکه عطر رو روی پوست اسپری کنین با مرطوب کننده یا روغن بادام چرب کنین تا موندگاری اون بیشتر شه.

زیورآلات سنگین استفاده کنین

یه خانوم باکلاس واسه این که صاحب استایل باشه باید از زیورآلات استفاده کنه.زیورآلات حتی اگه هم ارزون قیمت باشن اگه با فکر و هوشمندانه خریداری شن می تونن خوب استایلتان رو تقویت کنن. می تونید زیور آلاتی بخرین که حالتی کریستال با سنگ های پلاستیکی داره، به جای زیور آلات نورانی و گران از زیور آلات تیره استفاده کنین. هم اینکه زیورآلات فلزی انتخاب کنین که به جای سبک و شل بودن سفت و سنگین باشن. واسه داشتن ظاهری سنتی ساعتی با بند فلزی یا چرم اضافه کنین.

از یه کت سنتی استفاده کنین

کت هایی که ظاهرشون خوب باشه واسه یه داشتن استایل شیک کافی هستن. به دنبال کتی باکیفیت باشین که بتونین واسه یه مدت طولانی ازش استفاده کنین. کت هایی که کمربند دارن ، کت چرم مشکی ، کت جین ، آبی تیره ، کرمی این ها مدل هایی هستن که هیچوقت از مد نمی افتند. وقتی اینجور کت هایی داشته باشین هیچ موقع نگران این نیستین که چه لباسی بپوشید.

به جزئیات دقت کنین و اهمیت بدید

یه خانوم باکلاس واسه خوش تیپ دیده شدن به جزئیات هم باید اهمیت بدین. اگه جایی از لباس نخ اضافی داره یا در رفتگی هست ، حتما اون رو برطرف کنین. واسه برطرف کردن دانه های نخی روی ژاکت یا پلیور ، از تیغ استفاده کنین و مانند اصلاح صورت روی اون بکشین. حواستون رو جمع کنین که هیچ وقت لباسی نپوشید که رویش لکه و سوراخ باشه و یا دکمه اش افتاده باشه که این یه خطر بزرگ واسه تیپ و سلیقه به حساب میاد.

لباس رو به یه خیاط بسپارین

یه خیاط خوب می تونه یه لباس معمولی رو با کمی تغییرات تبدیل به لباسی فوق العاده قشنگتر و باحال کنه. حتی اگه خودتون خیاطی بلد باشین می تونید با کمی تغییرات در طول و عرض لباس ها اون ها رو واسه خود تنظیم کنین طوری که بهتر روی تنتون جلوه کنن و فیت دیده شید. بهتره در انتخاب لباس مجلسی دقت شه تا متناسب با اندام شما باشه.

از بخارشوی استفاده کنین

بخار شی رو راحت تر می توان استفاده کرد و عملکردش از اتو سریع تره. واسه این که لباس هاتون همیشه بدون چروک بمونه ، به محض اینکه از خشک کن بیرون اومد آویزون یا تایشان کنین و یه شب قبل از این که اون لباس رو بپوشید بخار بدین ، از ترفند آب گرم در حموم استفاده نکنین روش بی فایده ایه.

از رنگ های خاکی دوری کنین

بیشتر رنگ های خاکی کسل کننده و کهنه به نظر می رسند. واسه این که ظاهری لوکس داشته باشین بهتره از رنگ هایی که مثل سنگ های قیمتیه و یا رنگ های خمیری استفاده کنین.

آرایش ساده و ناخن های طبیعی

وقتی می خواهید آرایش کنین فکر نکنین سرخ کردن گونه ها ، استفاده زیادتر از اندازه از ریمل و بزرگ کردن لب ها روش مناسبیه. اگه می خواهید ظاهری شیک و باوقار داشته باشین آرایش باید به طور کامل ساده باشه ، موها رنگی براق داشته باشه ، و ناخن ها رو هم یادتون نره بهتره ناخن ها رو تا حد ممکن طبیعی نگه دارین و فقط یه لاک خوش رنگ بزنین ، کافیه.

ست کیف و کفش

ست کیف و کفش نشونه یه استایل خوب و عالیه. از اون جا که کفش رو هر روز به پا می کنین و همیشه در حال برخورد با پیاده روه ، پس باید همیشه اون رو در بهترین شکل خود نگه دارین. بیشتر کفش ها رو می تونید با کمی مایع شوینده و آب گرم تمیز کنین. واسه نابود کردن سائیدگی کفش های چرم از وازلین استفاده کنین.

یه منبع خوب و باکیفیت در بخش بانوان و دختران :

https://Suratiha.com

نشونه های دوست داشتن واقعی پسران

چیجوری یه زن موفق باشم؟