نوروزی شیرین و خوشمزه با کیک‌های تی‌اس

نوروزی شیرین و خوشمزه با کیک‌های تی‌اس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

اسفند به وسطاش و بهار پاورچین پاورچین به ما نزدیک شده و کم کم دامن سبز خود رو به روی تموم زندگی مون می کشد. نوروز واسه ما ایرونی ها ایام عزیز و مهمیه. ایامی که در تموم طول سال منتظر فرار رسیدن اون هستیم و دلمون می خواهد اون رو هم خوب طی کنیم. همیشه اول هر سال، آدم ها به زندگی امیدوارتر می شن، توی ذهنشون برنامه های زیادی واسه سال جدید می چینند و توی دلشون هم هزار و یه آرزوی خوب ردیف می کنن. علاوه بر این ها عید نوروز همراه با آیین ها و رسومی قدیمی و دوست داشتنی هم هست. آیین دید و بازدید نوروزی. تازه کردن دیدارها با اقوام و دوستان و آشنایان. جمع شدن دور هم و گفتن و خندیدن. اونم با فراغ بال. همراه با لذت بردن از تعطیلات و خلوتی شهر و هوای خوب بهاری.

وقتی که دید و بازدیدها به راه باشن و قرار ملاقات ها به سرعت گذاشته شن، اون وقت انتخاب نوع و مدل پذیرایی در بالاترین جایگاه کارا قرار می گیرد. اینکه چیجوری لایق و شایسته مهمون ها رفتار کنیم و واسه پذیرایی از اون ها چه چیزایی رو روی میز بچینیم. همون طور که هممون می دانیم شیرینی یکی از اولویت ها هنگام پذیرایی های نوروزی هستن. قنادی ها معمولا شیرینی های مخصوص عید نوروز رو عرضه می کنن. شیرینی هایی که بیشتر در اندازه های کوچیک پخته می شن، کم کالری هستن و حجم زیادی هم ندارن. اما بعضی وقتا اکتفا کردن به این شیرینی ها کافی نیس. بعضی وقتا دید و بازدید ما در عید به صله رحمی ساده و به وقت بعدظهر محدود نمی شه. بلکه قرار شام می گذاریم یا یه عصرانه ی پر و پیمان یا حتی مهمانی برانچی رو در نظر می گیریم. در همه این ها به شیرینی، کیک یا دسرهای خوشمزه ای نیاز داریم که میز ما رو تکمیل کنن.

ما به شما کیک های تی اس رو پیشنهاد می کنیم. کیک و دسرهایی خوشمزه در طعم و مدل های جور واجور و جور واجور. ما به شما شکل های جور واجور اجناس تی اس رو معرفی می کنیم تا بفهمین به چه دلیل کیک های تی اس می تونن انتخاب مناسبی واسه مهمانی های عید نوروز شما باشن.

شکل های جور واجور اجناس تی اس

کیک های ترامیسو و شکلاتی، نوعای جورواجور کیک های میوه ای، کیک هویج و کیک کاپوچینو، کیک مکزیکی که از کیک اسفنجی شکلاتی یا همون گاتاش و شکلات تلخ جفت و جور می شه، کیک پروفیترول که از نون پروفیترول، قهوه و خامه ای با طعم آنانانس درست می شه، کیک گرین تی یا همون چای سبز، پای سیب سه گوش، کیک کارامل اسفنجی، کیک پره بادام تشکیل شده از کیک کره ای وانیل و بادام، رولت شکلات، پان شکلات که از ترکیب نون لایه ای مخصوص و مغز شکلات تولید می شه، مافین سفید شکلاتی و مافین مخلوط، مینی تارت میوه از میوه های فصل، مینی تارت شکلات، کیک گردوی خونگی، کیک آلبالوئی، کیک برشی کارامل، کیک برشی شکلاتی، کیک شکلات پودری، پای سیب برشی، کیک سیب، کیک براونی و پای زردآلو، چیز کیک ماربلد که از کیک اسفنجی شکلاتی و پنیر ماسکارپونه درست می شه، چیز کیک برولو تشکیل شده از خامه، کارامل، چیز کیک ساده و نون short breadه، چیز کیک نیویورکی که از ترکیب پنیر خامه ای، پنیر ماسکارپونه و نون short bread به دست میاد، چیزکیک نوتلا که به صورت دانه ای تولید می شه، چیزکیک آلبالو، چیز کیک با کشمش، چیزکیک توت فرنگی، چیزکیک کارامل و چیزکیک مارس. که این آخری یعنی چیز کیک مارس از بیسکوئیت کراکر، پنیر ماسکارپونه، پنیر خامه ای، شکلات مارس و سس Butterscotch جفت و جور و پخته می شه. دسر Gentelman که به صورت دانه ای تولید می شه و از کیک شکلاتی فرانسوی، پودر کاکائو، خامه و کریستوفر شکلاتی پخته می شه. موس شکلات لیوانی، موس انار لیوانی و موس آلبالو لیوانی، لاته ماکیاتو دسری که از کیک کاپوچینو، موس لاته ماکیاتو و اسلایس های شکلات درست می شه. کیک کریسپی که ماده اصلی این دسر کیک شکلاتی ترافلیه که با سس شکلاتی، خامه، کاپوچینو و پودر کاکائو مخلوط می شه. و کیک مارسبان (خمیر بادام) که مخلوطی از کیک مرمری، گردو و خمیر بادامه.

کیک های تی اس رو از کجا جفت و جور کنیم؟

همه این ها اجناس جور واجور تی اس هستن که پیشنهاد می کنیم از امتحان کردن اون ها غافل نمونید و از طعم خوشمزه و متفاوتی که دارن لذت ببرین. واسه جفت و جور این اجناس بهترین راه سر زدن به قنادی ناتلی در خیابون سهروردی شمالیه. یا مراجعه به سایت ناتلی و مبادرت به خرید اینترنتی اجناس تی اس. با ثبت خرید آنلاین شما، ارسال سفارشتان در دستور کار قرار می گیره. ضمن اینکه اگه در منطقه دلیوری باشین، فرستادن سفارش شما رایگان هستش. درضمن بهتره بدونین که قنادی ناتلی از ۲۰ تا ۲۵ اسفند هر سال ۵ درصد تخفیف در کلیه شعب واسه مشتریائی در نظر گرفته که در ازدحام روزای آخر خرید نمی کنن.

روش درست کردن کیک وارونه کرنبری

روش درست کردن کیک کلم عربی