هتل های ارزان و لوکس در ولگوگراد روسیه

هتل های ارزان و لوکس در ولگوگراد روسیه

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

شهر کمتر شناخته شده ولگوگراد واسه میزبانی مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه خود رو آماده ساخته و با اینکه مسابقه ای از سری مسابقات تیم ملی کشور عزیزمون در این شهر برگزار نمی شه، شاید مقصد بعضی از گردشگران ایرونی هم باشه. بخاطر این خالی از لطف ندونستیم که هتلهای این شهر هم به شما عزیزان معرفی کنیم.

هتل Volgograd

هتلهای لوکس ولگوگراد:

هتل Volgograd: هتل ۵ ستاره با خدماتی مثل رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهیه. این هتل به سومین هتل لوکس و اولین هتل خدمات Spa ملقبه با هزینه اقامت شبی ۶۴ تا ۸۹ دلاره.

هتل Hampton by Hitlon: هتلی ۴ ستاره با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه س. این هتل اولین هتل لوکس شهر با هزینه اقامت شبی ۵۱ تا ۷۴ دلاره.

هتل Park Inn: هتلی ۴ ستاره با خدماتی مثل رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه س. این هتل دومین هتل لوکس با هزینه اقامت شبی ۴۶ تا ۷۰ دلاره.

هتل Hilton Garden Inn: هتلی ۴ ستاره با خدماتی مثل رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، مرکز ورزشی، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه س. این هتل چهارمین هتل لوکس با هزینه اقامت شبی ۴۹ تا ۶۷ دلاره.

هتل Tsaritsinskaya Sloboda: دومین هتل خدمات Spa با نمایی ساحلی در این شهر با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، استخر، Spa، تهویه مطبوع، خدمات کودکان، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی و درون شهری به همراه صبحانه س. هزینه اقامت شبی ۶۴ تا ۹۰ دلاره.

هتل Gold ولگوگراد

هتل Gold ولگوگراد

مناسبترین هتلهای ولگوگراد:

هتل Gold: هتل ۳ ستاره و منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ با خدمات اینترنت رایگان، رستوران، کارمندان چند زبانه، تهویه مطبوع و حمل و نقل فرودگاهیه. این هتل ملقب به دومین هتل لوکس و اولین هتل خانوادگی و رومانتیک نام گرفته و هزینه این هتل شبی ۸۳ تا ۴۸۵ دلار می باشه.

هتل Alexander House: هتل ۴ ستاره با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، اتاق جلسات، تهویه مطبوع به همراه صبحانه س که اولین هتل سرویس دهی متناسب با هزینه دریافتی در این شهر با هزینه اقامت شبی ۱۴ تا ۴۵ دلاره.

هتل Yuzhniy: هتلی ۳ ستاره با خدمات پارکینگ و اینترنت رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، اتاق جلسات، تهویه مطبوع و مرکز ورزشی که هزینه اقامت اون شبی ۴۵ تا ۶۷ دلار می باشه و دومین هتل در سرویس دهی متناسب با هزینه دریافتی لقب گرفته.

هتل Start: هتلی ۲ ستاره با خدمات پارکینگ و اینترنت رایگان، رستوران، خدمات کودکان، خشکشویی، اتاق جلسات، تهویه مطبوع و مرکز ورزشی به همراه نمای ساحلیه که هزینه اقامت اون شبی ۳۸ تا ۴۹ دلار می باشه و سومین هتل در سرویس دهی متناسب با هزینه دریافتی لقب گرفته.

سوغات روسیه چیه؟

بهترین هتلای شهر روستوف روسیه

تور روسیه رزرو هتل هتل