هتل های ارزان و لوکس در مسکو

هتل های ارزان و لوکس در مسکو

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

بعد از بازدید از جاهای دیدنی مسکو، استراحت در مکانی آروم، قشنگتر و با خدمات عالی باعث می شه تا لذت سفر و گردش به بیشترین حد خودش رسیده و فشارها و استرسهای روزانه به طور کاملً فروکش کنه.

انتخاب هتلی متناسب با بودجه و خواسته و نیازامون می تونه این آرامش رو صدچندان کنه. مسکو شهری پر از هتلها با خدمات و هزینه های فرق داره.

هتل Lotte مسکو

هتل Lotte مسکو

هتلهای لوکس و گرانقیمت مسکو:

Lotte: هتلی پنج ستاره شلوغی که منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ هم بوده و رتبه لوکس ترین و بهترین هتل رو به خود اختصاص داده. در این هتل شکل های جور واجور خدمات ورزشی، Spa، استخر سرپوشیده، استخر آب گرم، رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، نگهداری کودک، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع، پارکینگ و اینترنت رایگان و اتاق جلسات تجاری رو با هزینه شبی ۲ تا ۳.۵ میلیون تومن دارید.

Four Seasons: هتل پنج ستاره تقریباً خلوت که منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ بوده و رتبه چهارمین هتل لوکس رو به خود اختصاص داده. در این هتل شکل های جور واجور خدمات ورزشی، Spa، استخر سرپوشیده، استخر آب گرم، رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، نگهداری کودک، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع، پارکینگ و اینترنت رایگان و اتاق جلسات تجاری رو با هزینه شبی ۲.۵ تا ۴.۵ میلیون تومن دارید.

هتلهای با قیمت مناسب در مسکو:

هتل Mercure Arbat مسکو

هتل Mercure Arbat مسکو

Mercure Arbat: هتل چهار ستاره منتخب گردشگران در سال ۲۰۱۷ بخاطر قیمت متناسب با سرویس های داده شده که در این هتل شما از سرویسهای Spa، رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، تهویه مطبوع، مرکز ورزشی، اتاق جلسات و کارمندان چند زبانه با هزینه شبی ۷۰۰ تا ۹۰۰ هزارتومان بهره میبرین.

Crown Plaza: هتلی پنج ستاره که شما از خدمات خشکشویی، رستوران، اتاق جلسات تجاری، مرکز ورزش، Spa، کارمندان چندزبانه، پارکینگ و اینترنت رایگان و حمل و نقل فرودگاهی و تهویه مطبوع با قیمت شبی ۴۸۰ تا ۹۵۰ هزار تومن بهره مند می شید.

Radisson Royal: هتل پنج ستاره تقریباً پر رفت و اومد که منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ هم بوده. در این هتل شکل های جور واجور خدمات ورزشی، Spa، استخر سرپوشیده، استخر آب گرم، رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، نگهداری کودک، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع، پارکینگ و اینترنت رایگان و اتاق جلسات تجاری رو با هزینه شبی یک تا یک و نیم میلیون تومن دارید.

هتل Zolotoy Kolos مسکو

هتل Zolotoy Kolos مسکو

هتلهای ارزون مسکو:

Aviator Hotel Sheremetyevo: هتل سه ستاره که منتخب گردشگران در سال ۲۰۱۷ هم بوده با خدمات رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، پارکینگ و اینترنت رایگان، استخر و به همراه صبحونه با هزینه هر شب ۲۶۰ تا ۶۰۰ هزارتومان می باشه.

Zolotoy Kolos: هتل سه ستاره با خدمات رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، خدمات کودکان و پارکینگ و اینترنت رایگان به همراه صبحونه که هزینه هرشب اقامت اون ۲۵۰ تا ۳۵۰ هزارتومان می باشه.

Derzhavnaya: هتل سه ستاره کوچیک و جمع و جور با خدمات اینترنت رایگان و بدون سرویس اتاق که هزینه شبونه اون ۲۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومنه

Maxima Slavia: هتل سه ستاره تقریباً کوچیک با خدمات رستوران، خشکشویی، اینترنت و پارکینگ رایگان و مرکز ورزش به همراه صبحونه با هزینه اقامت شبی ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومن می باشه.

Ostankino: هتل دو ستاره با خدمات استخر، رستوران، اتاق جلسه، اینترنت رایگان به همراه صبحونه که هزینه اقامت اون از ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومن می باشه.

سوغات روسیه چیه؟

بهترین هتلای شهر روستوف روسیه

اختصاصی تور روسیه رزرو هتل هتل