هتل های ارزان و لوکس در سن پترزبورگ

هتل های ارزان و لوکس در سن پترزبورگ

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

شهر سن پترزبورگ یکی از شهرهای توریستی مهم روسیه به حساب میاد و به خاطر همین شکل های جور واجور هتلها و اقامتگاه های متنوعی رو واسه گردشگران سراسر دنیا آماده ساخته.

با در نظر گرفتن اینکه این تابستون فصل مناسبی واسه سفر به روسیه رو هستش، خالی از لطف نیس که حتماً از این شهر هم دیدن کرده و البته واسه انتخاب هتل هم این مقاله ما رو مطالعه فرمایید.

هتل Four Season hotel Lion Palace

هتل Four Season hotel Lion Palace

هتلهای لوکس سن پترزبورگ از نظر گردشگران:

هتل Four Season hotel Lion Palace: هتلی ۵ ستاره با خدماتی مثل استخر آب گرم، استخر سربسته، رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی و نگهداری نوزاده. این هتل سومین هتل لوکس و اولین هتل خدمات Spa در سن پترزبورگ با هزینه اقامت شبی ۲۸۴ تا ۱۰۴۶ دلاره.

هتل State Hermitage: هتلی ۵ ستاره با نمای موزه هرمیتاژ با خدماتی مثل استخرسربسته،  رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی و درون شهریه. این هتل ششمین هتل لوکس با هزینه اقامت شبی ۱۴۴ تا ۴۶۶ دلاره.

هتل Astoria: هتل ۵ ستاره با خدماتی مثل رستوران، اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه س. این هتل به هفتمین هتل لوکس، سومین هتل خدمات Spa، پنجمین هتل رومانتیک و دومین هتل بیزینسی سن پترزبورگ ملقبه با هزینه اقامت شبی ۱۸۸ تا ۸۶۱ دلاره.

هتل Pushka Inn سن پترزبورگ

هتل Pushka Inn سن پترزبورگ

مناسبترین هتلهای سن پترزبورگ:

هتل Pushka Inn: هتل ۴ ستاره و منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ با خدمات اینترنت رایگان، رستوران، کارمندان چند زبانه، تهویه مطبوع و حمل و نقل فرودگاهیه. این هتل ملقب به دومین هتل لوکس و اولین هتل خانوادگی و رومانتیک نام گرفته و هزینه این هتل شبی ۸۳ تا ۴۸۵ دلار می باشه.

هتل Alexander House: هتل ۴ ستاره و منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، کارمندان چند زبانه، خشکشویی به همراه صبحونه که به اولین هتل لوکس و دومین هتل رومانتیک و سومین هتل خانوادگی ملقب شده و هزینه اقامت در اون شبی ۸۴ تا ۲۸۰ دلاره.

هتل Roses: هتلی سه و نیم ستاره با خدمات اینترنت رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، کارمندان چند زبانه، تهویه مطبوع، مایکروویو به همراه صبحونه که هزینه اقامت اون شبی ۳۰ تا ۹۸ دلار می باشه.

هتلهای ارزون مرکز شهر سن پترزبورگ:

این هتلها همه در مرکز شهر قرار داشته و واسه راحتی دسترسی به مناطق شهری به شما پیشنهاد می شن.

هتل Station Hotel M19: هتلی سه ستاره با خدمات اینترنت رایگان، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع به همراه صبحونه که هزینه اقامت اون شبی ۱۵ تا ۱۸۳ دلار می باشه.

هتل Station Hotel Z12: هتلی سه ستاره با خدمات اینترنت رایگان، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی، کارمندان چندزبانه، خدمه نظافتی، تهویه مطبوع به همراه صبحونه که هزینه اقامت اون شبی ۱۸ تا ۳۲۲ دلار می باشه.

هتل Station Hotel A19: هتلی سه ستاره با خدمات اینترنت رایگان، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع به همراه صبحونه که هزینه اقامت اون شبی ۲۱ تا ۲۷۶ دلار می باشه.

سوغات روسیه چیه؟

بهترین هتلای شهر روستوف روسیه

اختصاصی تور روسیه رزرو هتل هتل