هتل حبابی؛ هتلی با معماری دیدنی در فرانسه+عکس

هتل حبابی؛ هتلی با معماری دیدنی در فرانسه+عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

در نگاه اول، شاید این هتل مثل لوکیشن سریالی کودکانه به نظر برسه، اما این سازه اختاپوسی شکل، در واقع هتلی جادویی، باشکوه و با شکوه س که از الان به لطف آب و هوای مدیترانه ای، خود رو واسه پذیرایی از مهمانان تابستونی آماده کرده. در ادامه کمی بیشتر با این هتل متفاوت در کشور فرانسه، آشنا میشیم.

این هتل در شهر زیبای “Theoule- sur- Mer”، واقع شده و میشه از بین پنجره های مدوّر و کشتی مانند اون، چشم اندازی دیدنی از اقیانوس رو دید. طراحی و سبک معماری جلو رفتن این سازه، معمار مجارستانی اون، آنتی لووگ (Anti Lovag) رو به معروفیت رساند. اینجا یکی از مکانای معروف و عادی واسه برگزاری مهمانیای مربوط به فستیوال جهانی فیلم کن بوده و حتی مراسمای مربوط به دنیای فشن و مد رو هم میزبانی می کنه.

مهمانان این هتل غیر معمولی می تونن وقت خود رو در میان آب و هوای مطبوع مدیترانه ای و در نزدیکی استخرهای گرد هتل گذرونده و یا در فضای خصوصی اتاق خود، از غوطه ور شدن در وان و حوضچه هایی به همین سبک و راه و روش لذت ببرن. اما کار به همین جا ختم نمی شه. این هتل دارای یه سالن آمفی تئاتر مجهزه که ظرفیت پذیرایی از ۵۰۰ مهمون رو داراس.

همچین یه سالن انتظار با ظرفیت ۳۵۰ نفر به همراه اتاقایی واسه ریلکسیشن، سالن استراحت با چشم اندازی رویایی و استخرها و فضای سبزی با مساحتی در حدود ۹۱٫۴۹۳ فوت مربع، از دیگر امکانات مناسب قصر حباب هاست.

هم اینکه به فراخور مهمانی یا تعطیلات خانوادگی، میشه از فضاهای خاص این هتل از جمله سرویس خدماتی آزور (Azur) با ده اتاق خواب استفاده کرد. هزینه یه شب اقامت در این هتل به ازای هر نفر ۱٫۱۲۵ دلاره و اگه قرار بر اجاره به صورت گروهی باشه، هزینه دریافتی واسه یه روز ۱۳٫۴۹۹ دلار هستش.

تازگیا این هتل میزبان برگزاری فشن شی کریستین دیور سال ۲۰۱۶ بود که در محوطه هلوئی رنگ این مجموعه برگزار شد. نمایشی که شاید برگزاری اون در این هتل کمی عجیب و کنایه دار می کرد.

مالک این هتل طراح سرشناس پیِر کاردین (Pierre Cardin) است که قبلا و در دهه ۱۹۴۰، به عنوان سرپرست بخش دوزندگان با این برند معتبر همکاری کرده و در سال ۱۹۵۴ با مجموعه لباسای حبابی شکل خود، به معروفیت بین المللی رسید.

هتل حبابی فرانسه

هتل حبابی فرانسه

جاهای دیدنی فرانسه

هتل حبابی فرانسه

هتل حبابی فرانسهپیِر کاردین مالک هتل حبابی

هتل حبابی فرانسه

نقشه فرانسه

هتل حبابی فرانسهقصر حبابا

ویزا فرانسه

هتل حبابی فرانسهزیباترین هتل سورئال جهان

هتل حبابی فرانسه

هتل حبابی فرانسه

هتل حبابی فرانسه

هتل حبابی فرانسه

هتل حبابی فرانسه

هتل حبابی فرانسه