هتل تاشو و قابل‌حمل+عکس

هتل تاشو و قابل‌حمل+عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

یه شرکت هلندی، هتلی تاشو و قابل حمل اختراع کرده. این هتل سیار شامل یه اتاق خواب و حمامه و می توان اون رو در عرض ۱۰ دقیقه جمع کرد.

مجله مهر: پیدا کردن محلی مناسب واسه اقامت، یکی از معضلات همیشگی سفر کردنه. یه شرکت هلندی با اختراع یه هتل سیار این مشکل رو حل کرده. این هتل پیش ساخته امکانات سریع و ارزانی رو واسه تشکیل جشنواره های جور واجور به خصوص در فضاهای باز جفت و جور می کنه. مشتریان هم با این هتل دیگه احتیاجی به چادر زدن ندارن. اتاق هتل واسه خوابیدن دو نفر مناسبه و دارای امکاناتی مثل برق، سیستم روشنایی، اسباب و اثاثیه کوتاه، ملحفه و حوله س.

مبتکر این طرح می گوید: «ما می خواهیم مردمی که به مسافرت می آیند، شب ها خواب خوبی داشته باشن و روزا بتونن در اتاق خود رو قفل کنن و با خیال راحت به پیاده روی و گشت وگذار بپردازند؛ بدون اینکه نگران وسایل شخصی خود باشن. معمولا آدمایی که به این گونه مسافرت ها می آیند، مشکلی با حموم و دستشویی مشترک ندارن؛ اما اگه این مسافرت طولانی شه، این شرایط خسته کننده می شه. این هتل امکان حموم و سرویس بهداشتی جدا از هم رو به مشتریان خود ارائه می دهد تا اون ها مسافرتی راحت تر داشته باشن.» بعد از تموم شدن مراسم می توان این هتل های سیار رو خیلی راحت جمع کرد و باحال اینجاس که می توان ۲۰ اتاق این هتل رو فقط با یه کامیون جابه جا کرد.

هتل سیار اولین بار پنج سال پیش طراحی شده و با نام هایی مثل «اتاق آرامش»، «سوئیت تابستانه» و «خواب در فضا» عرضه شده.

این هتل قبلا در حاشیه بازی های المپیک لندن و مسابقات اتومبیل رانی امتحان خود رو پس داده.

هتل تاشو

۶ هتل لوکس و گرون ایرونی + عکس

زیباترین هتل های ایران کدوما هستن؟

noindex خبرگزاری مهر هتل