هالیوود در تسخیر یک زن و شوهر جوان!

هالیوود در تسخیر یک زن و شوهر جوان!

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

تازه ترین فیلم از سری «رزیدنت اویل» در راس جدول فروش سینماهای هالیوود قرار گرفته.
نگاهی به آمار پرفروشهای هالیوود در هفته گذشته نشون دهنده اون هستش که قسمت تازه فیلم علمی-تخیلی «رزیدنت اِویل» یا همون «شیطون ساکن» که با عنوان «کیفر» روی پرده رفته تونسته گوی سبقت رو از همه فیلمهای دیگه ربوده و با فروش کلی بالغ بر ۲۶ میلیون دلار در راس جدول پرفروشهای هالیوود قرار گیرد.

به گزارش boxofficemojo.com «شیطون ساکن:کیفر» که در حدود ۳ هزار سینما اکران شده طی دوشنبه تا پنجشنبه هفته گذشته به صورت میانگین دست کم روزی یه میلیون دلار رو فروش داشته.
«شیطون ساکن: کیفر» بوسیله «پل دبلیو.اس. اندرسون» کارگردانی شده که خودِ ایشون قبل از این دو قسمت دیگه از این سری و از جمله قسمت اول اون که با بودجه ای تقریبا محدود و در آلمان ساخته شده بود رو کارگردانی کرده بود. پل اندرسون در اول بنا داشت این قسمت رو که پنجمین فیلم از سری «شیطون ساکن» است به همراه قسمت ششم به شکل یه پروژه کارگردانی کنه اما محدودیت وقتی باعث شد قید این کار رو زده و فقط قسمت پنجم رو بسازه.

در این فیلم هم به مانند چهار فیلم قبلی این «میلا جاووویچ» بازیگر اوکراینی نسل هالیووده که نقش اصلی رو اجرا کرده. جاووویچ و اندرسون در سال ۲۰۰۹ و بعد از مدتها آشنایی و همکاری با همدیگه ازدواج کردن که نتیجه این ازدواج یه بچه دختر به نام «اِوا» است. همین موضوع باعث شده خیلی از منتقدان هالیوودی به طعنه هم که شده فروش بالای «شیطون ساکن» رو به وجود اومده بوسیله همکاری یه زوج سینمایی بدونن.
اندرسون دلیل حضور همسرش در نقش اول این کار رو نه ارتباطات خانوادگی که بیشتر برآمده از علاقمندی میلا به بازیهای رایانه ای دونسته که منبع اقتباس این سری سینمایی بودن.

جاووویچ در این فیلم در نقش «آلیس» اجرای نقش می کنه؛ زنی که در دوران گسترش «ویروس تی» در سراسر جهان تلاش می کنه با نفوذ به قلب تاسیسات «آمبرلا» که عامل گسترش این ویروس بوده، آدمی رو از نابودی نجات دهد.

زن و شوهر شبکه ایران هالیوود