هاشمی رفسنجانی هم عضو شبکه اجتماعی شد

ALI AKBAR HASHEMI RAFSANJANIصفحه واسه پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی تو یه شبکه اجتماعی داخلی به روز می شه.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: ورود آیت الله به شبکه های اجتماعی. این، خبری بود که امروز دهن به دهن پیچید. پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی حالا صاحب یه صفحه اختصاصی تو یه شبکه اجتماعی داخلی شده. صفحه ای که در «سایت» کلوب باز شده و تا لحظه تنظیم این گزارش بیشتر از ۸۳۰۰ عضو داره.

اون طور که در مشخصات این صفحه آمده، پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی این صفحه و مطالب و عکسای آپلود شده در اون رو مدیریت می کنه.

 

در این صفحه مطالبی مثل «رأی ۹۵ درصدی هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری »، «شب قدر هاشمی چیجوری گذشت؟»، «متحجران، مدل امروزی خوارج کوفه ان»، «میونه روی یعنی انقلابی باش، کلّه شق نباش!» و ویدیویی با موضوع کوهنوردی عضو مجلس خبرگان رهبری  دیده میشه. مطالبی که انگار بازنشر مطالب پایگاه اطلاع رسانی آیت الله س.

 

این، اولین حضور رسمی یکی از مقامات بلندپایه و رسمی جمهوری اسلامی ایران تو یه شبکه اجتماعی در اینترنته. حضوری که قبل از این بارها در سایتای دیگه و در صفحات منتسب به شخصیتای دیگه در اینترنت دیده شده بود. اما هیچ وقت  این صفحه ها به صورت رسمی تایید نشدن.

noindex

مدیر کل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

هتل یخی روسیه به زودی در دسترس مسافران+عکس

ج سپتامبر 20 , 2019
اولین هتل یخی روسیه در منطقه کامچاتکا به زودی پذیرای مسافران هستش. به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، «ویتالی لازو»، مدیر این هتل گفت: هتل یخی از قالب های بزرگ برف و یخ ساخته شده و دمای داخل اتاق ها کمتر از منفی سه درجه نمیشه. به گفته ایشون، […]