نیکول کیدمن از تام کروز و بارداری اش می گوید!

نیکول کیدمن از تام کروز و بارداری اش می گوید!

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

نیکول کیدمن در آخر سکوت خود رو درباره جدایی دردناکش از کامل کروز شکست و شایعه هایی رو که دور و بر ایجاد رابطه اون با کتی هولمز پس از جدایی گذشته وجود داشت منکر شد.
«من هیچوقت با اون صحبت نکردم.» کیدمن در مصاحبه با یه روزنامه استرالیایی گفت و در ادامه اضافه کرد:« آرزو می کنم که همه شون خوب و خوش باشن اما من درگیر ماجرای اونا نبودم.»

کیدمن که طی سالهای ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۱ همسر کامل کروز بود، دوران بعد از دنبال جدایی از کروز رو «تنهاترین و تنهاترین زندگی ممکن» توصیف کرد.
«وقتی که ازدواجم با کامل به سرانجامی نرسید، واقعا مجبور بودم نقبی به درون بزنم و راه خود رو از بین افسردگی پیدا کنم. اینک هم اصلا پشیمون نیستم. تموم اون پروسه بخشی از بزرگ شدن من بود.»
«دهه عجیبی بود.» کیدمن در توصیف ازدواج نخستش گفت. «واسه تموم کسائی که بخشی از زندگی من بودن خوبی و خوشی رو آرزو می کنم؛ چون واسه من خیلی با اهمیته که در جایگاه بخشش و محبت قرار داشته باشم.»

«ازدواج من به سرعت اتفاق افتاد و در اون زمان واقعا جوون بودم. اما پشیمون نیستم چون بلا و کانر[فرزندخوانده هاش از ازدواج با کروز] رو برام به ارمغان آورد و به یه وقتی طولانی ازدواجی رویایی داشتم.»
کیدمن چهل و پنج ساله در سال ۲۰۰۶ با کیت اوربن، خواننده کانتری، ازدواج کرد. ازدواجی تا الان موفقیت آمیز واسه این زوج استرالیایی که دو دختر به اسمای ساندی و فیت نتیجه اون هستش.
« در حیرتم که بیشتر عمر خود رو در مقام یه مادر بوده ام. برام خیلی عجیبه اما به خاطر فرزندانم احساس نمی کنم که چهل و پنج سال دارم.»
کیدمن که از داشتن فرزندی از بطن خود نا امید شده بود، حاملگی غافلگیر کننده اش با ساندی رو «معجزه زندگی خود» خواند. [کانر و بلا که گفته شد و فیت هم با رحم اجاره ای به دنیا اومد.]
«همه اش تلاش می کردم و شکست می خوردم.» کیدمن در توصیف تلاش واسه بارداری گفت و ادامه داد:«هر زنی که درگیر این بالا و پایینا بوده در جریان افسردگی به وجود اومده بوسیله اونم هست. به خاطر همین وقتی که فهمیدم ساندی رو حامله هستم از فرط خوشحالی فریاد برآوردم «چی؟». احتمال اون بسیار پایین بود.»
«تموم بچه ام نقاط پر رنگ زندگی من هستن. اونا بزرگترین لذتهای من در زندگی هستن.»

کامل کروز کافه سینما