نگاهی به قیمت خودروهای داخلی – شنبه ۱۴ آبان

نگاهی به قیمت خودروهای داخلی – شنبه ۱۴ آبان

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

قیمت خودروهای داخلی در این هفته هم کم و بیش مانند هفته قبل بود.

نگاهی به قیمت خودروهای داخلی - شنبه 14 آبان

 

به گزارش ایسنا,  در این هفته در اجناس گروه خودروسازی سایپا قیمت سایپا ۱۳۲ در مدل SX اون حدود ۹ میلیون و ۲۲۱ هزار و در مدل SL هم هشت میلیون و۹۲۰ هزار تومن بود.

سایپا ۱۳۱ در مدل SX هم با قیمت حدود ۹ میلیون و ۱۳۱ هزار تومن و مدل SL حدود هشت میلیون و۸۳۰ هزار تومن عرضه شد.

قیمت تندر۹۰ تولیدی پارس خودرو در مدل E2 اون حدود ۱۶ میلیون و۳۰۰ هزار تومن و در مدل E1 حدود ۱۴ میلیون و۸۵۰ هزار تومن بود. ریو هم با قیمت حدود ۱۴ میلیون و۸۵۰ هزار تومن در نمایندگی های فروش سایپا عرضه می شد. قیمت تیبا هم حدود ۱۱ میلیون و۸۲۰ هزار تومن بود.

اما مگان در این هفته در مدل ۲۰۰۰ با قیمت حدود ۳۶ میلون و۴۰۰ هزار و مگان۱۶۰۰ در مدل E1 به قیمت حدود ۲۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومن و مدل E2 حدود ۲۹ میلیون و۳۰۰ هزار تومن عرضه شد. قیمت ماکسیما هم حدود ۴۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومن بود.

اما در خونواده اجناس ایران خودرو، پژو ۲۰۶ در مدل تیپ ۶ به قیمت حدود ۲۲ میلیون و۲۰۰ هزار تومن، تیپ ۵ به قیمت ۱۶ میلیون و۵۰۰ هزار تومن و تیپ ۲ هم حدود ۱۵ میلیون تومن عرضه شدن. پژو ۲۰۶ صندوق دار هم در مدل V9 به قیمت ۲۲ میلیون و۵۰۰ هزار تومن و مدل V8 هم ۱۸ میلیون و۲۰۰ هزار تومن به فورش رسیدن.

هم اینکه قیمت پژو GLX دوگانه سوز حدود ۱۵ میلیون و ۵۰ هزار تومن و مدل بنزین اون حدود ۱۴ میلیون و۲۵۰ هزار تومن بود.

در این هفته پژو پارس سال هم به قیمت حدود ۱۸ میلیون و۳۰۰ هزار تومن به فروش رسید.

سمند هم در مدل LX دوگانه سوز به قیمت حدود ۱۶ میلیون و ۹۰۰ هزار و مدل بنزین سوز حدود ۱۴ میلیون و۵۵۰ هزار تومن عرضه شد. قیمت مدل SX سمند هم حدود ۱۴ میلیون و۵۰ هزار تومن بود.

تندر۹۰ تولیدی ایران خودرو در مدل E2 اون به قیمت حدود ۱۵ میلیون و۹۰۰ هزار تومن و مدل E1 هم ۱۴ میلیون و۶۵۰ هزار تومن بود.

در این هفته هم مانند هفته های گذشته قیمت کارخانه ای سوزوکی گراندویتارا در مدل تیپ ۵ اون حدود۴۰ میلیون تومن و تیپ ۸ هم حدود ۴۴ میلیون تومن بود، اما این خودرو در نمایندگی های فروش ایران خودرو به قیمت کارخانه ای موجود نبوده و با فرق قیمت حدود ۱۰ میلیون تومانی و به اندازه آزاد به فروش می رسد.

قیمت های گفته شده نسبی بوده و در نمایندگی های فروش جور واجور خودروسازان درصدی فرق قیمت به چشم می خورد.

ایسنا قیمت جدید سمند ef7 قیمت سمند sx