نگاهی به تیم استقلال در لیگ یازدهم

نگاهی به تیم استقلال در لیگ یازدهم

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

نگاهی به تیم استقلال در لیگ یازدهم

نگاهی به استقلال لیگ یازدهم. تیمی که اگه چکای شخصی فتح الله زاده پاس شن ، شکل میگیره.

 

خبرآنلاین: « با لیستی که مظلومی داده ، من هم استقلال رو قهرمون می کنم.» وقتی علی فتح الله زاده دو ماه قبل در یکی از شوخیای معروفش این جمله رو درباره استقلال لیگ یازدهم گفت ، کمتر کسی باور داشت استقلال در فصل نقل و انتقالات بخواد دست روی ستاره های لیگ بزاره. استقلال که سال قبل نتونسته بود در فصل نقل و انتقالات موفق بکنه و ستاره هاش رو به سپاهانی که روی هرکی دست می گذاشت ، اصفهانی اش می کرد ، واگذار کرده بوئد ، این بار تونست تلافی کنه. سپاهان رو اجرای قانون سقف قرارداده ها از هم پاشید و این بار فتح الله زاده که متخصص بمب ترکانی در نقل و انتقالاته با آسودگی خاطر وارد بازار شد تا هر که رو می خواد واسه تیمش بخره.

 

به نوشته خبر ورزشی ، از همون درون دروازه ، استقلال با چک شخصی حاجی به مهدی رحمتی ، شاه ماهی شکار کرد. رحمتی که خطر منشور تهدیدش می کرد و همسرش هم بنا به دلایلی زندگی تو تهران و در کنار خونواده اش رو واسه این سال از فوتبال مهدی ترجیح می داد ، در تور حاجی افتاد. با اینکه قرارداد میان باشگاه و رحمتی هنوز امضا نشده اما رحمتی به دلیل ویژگیای شخصیتی اش ، کسی نیس که با رفتن به پرسپولیس توان شنیدن شعارهای جمعیت رو داشته باشه. اون که روزی در استقلال مازاد بر نیاز معرفی شد ، حالا در مقام گلر اول ایران می خواد برگرده و تلافی کنه. اون شرط جدایی گلرهای تیم رو گذاشت که باشگاه هم بی چون و به چه دلیل به شرطش انجام داد.

 

سید جلال در خط دفاع هم عهد کرده تا این فصل رو همراه با سید مهدی بازی کنه. اون به استقلال میاد تا امیر حسین صادقی در لیست فروش استقلال باشه. می گن اون هم چکی مدت دار از استقلالیا گرفته تا بعد از اردوی تیم ملی در اتریش ، قراردادش رو ثبت کنه. این دو به دلیل سفر فتح الله زاده به ژاپن بود که نتونستن قراردادشون با استقلال رو پایانی کنن.

 

آندو تیموریان اما واسه عقد قرارداد با استقلال به برادرش سرژیک ، اختیار کامل داده و اون هم در آستانه امضا پای برگه قرارداده. خسرو حیدری هم بندی در قراردادش داره که می تونه باعث جدایی اش از سپاهان شه. خسرو به دلیل مریضی پدر همسرش ، می خواد تهران باشه و واسه اون هیچ تیمی تو تهران مثل استقلال نمی شه. نام خسرو این قدر بزرگ هست که حتی مظلومی برخلاف دلخوری از اون هم روی اسمش خط قرمز نکشد.

 

به این فهرست اگه جاسم کرار رو هم اضافه کنیم که اولین صید استقلال بوده و از نظر حاجی ، اون حتی بهتر از علی کریمیه و البته بحث مذاکرات آبیا با کریم انصاری فرد که حاجی درباره این بازیکن جوون گفته:« این یکی رو خودم واسه استقلال می گیرم .» به این جمع البته باید علی حمودی رو هم اضافه کرد که فصل قبل ، آماری خیره کننده در فولاد اهواز داشته.

 

اینا بازیکنانی هستن که همه پای قرارداد با استقلال هستن اما قرارداده های شون بسته نشده . در شرایطی که بی سامانی سراسر ورزش رو گرفته و سازمان یا وزارتخانه جدید ، پولی واسه پرداخت به سرخابیا نداره. اتفاقی که دلیل شده تا قرمزها وارد بازار خرید بازیکن نشن اما فتح الله زاده اعتقادی دیگه داره:« خرید بازیکن راه و رسمی داره که منوپل در اختیار خودمه. من دسته چکی در جیب بغل کتم دارم که دلیل می شه تا هیچکی نتونه با من در این بازار ، رقابت کنه. » اون ایمان داره که هیچ کدوم از این بازیکنان جایی غیر از استقلال نمی رن.

 

تیمی که غیر از این بازیکنان جدید ، ستاره هایی چون فرهاد مجیدی ، آرش برهانی ، میلاد میداودی ، هوار محمد ، مجتبی جباری ، حنیف عمران زاده و پژمان منتظری رو در ترکیبش داره.

 

بازیکنانی که کنار هم قرار گرفتن شون به دلهره ای واسه سرمربی استقلال بدل می شه. اون این قدر ستاره در تیمش داره که شاید ناچار به استفاده گردشی از بازیکنانش باشه.منصور پورحیدری ؛ مدیرفنی استقلال در این باره به خبرآنلاین میگه:« به هر حال از استقلال ، انتظار بالاییه. دو ساله که جام نگرفتیم. برنامه ریزی مون واسه امسال طوریه که از روز اول خوب باشیم. ما می خوایم واسه موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا بجنگیم و باید مجهز باشیم.مشکلی پیش نمیاد و می تونیم از همه این بازیکنان در سه جام جور واجور به بهترین شکل استفاده کنیم.»

 

منبع:khabaronline.ir

جمع آوری: آلامتو