نکونام یکی از ستارگان جام جهانی برزیل

نکونام یکی از ستارگان جام جهانی برزیل

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

جواد نکونام

سایت معتبر یورو اسپرت از به عنوان یکی از ستاره های جام جهانی نام برد.

به گزارش آلامتو به نقل از فرارو، در شرایطی که نزدیک به ۶ روز دیگه تا شروع رقابتای جام جهانی مونده سایت «یورواسپرت» در گزارشی، از جواد نکونام به عنوان یکی از ۵۰ ستاره حاضر در جام جهانی نام برد.

در این گزارش که با عنوان «۵۰ ستاره ای که در جام جهانی می درخشن» روی خروجی سایت قرار گرفته از جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی کشورمون به عنوان « امید ایرانیا» نام برده شده. در مطلبی که درباره نکونام نوشته شده این طور اومده:« جواد نکونام، هافبک و کاپیتان تیم ملی ایران، متخصص زدن ضربات ایستگاهی و پنالتی در تیم ایرانه. نکونام یکی از امیدهای اصلی ایران در جام جهانیه و مسئولیت زیادی رو به دوش میکشه. بازیکن قبلی تیم اوساسونا با ۳۳ سال و ۱۱۷ بازی ملی (۲۹ گل زده) تجربه و تکنیکش رو در خدمت “تیم ملی” میذاره».

نکته قابل توجه اینکه نام نکونام در این فهرست پنجان نفره در کنار ستاره هایی مثل نیمار، رونالدو، پوگبا، دروگبا و چیزای دیگه ای به جز اینا قرار گرفته. البته براساس رنکینگی که یورو اسپرت واسه این ۵۰ بازیکن تعریف کرده کاپیتان تیم ملی کشورمون در رتبه پنجاهم وایس تاده. این در شرایطیه که در بالاترین جایگاه این لیست لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین و حریف تیم ملی کشورمون در گروه F این بازیا وایس تاده.

یورواسپرت درباره لیونل مسی و جام جهانی پیش رو هم این طور نوشته:« مسی به همراه بارسلونا همه چیز به دست اورده س ولی به همراه تیم ملی آرژانتین هنوز موفق نشده از مرحله یه چهارم پایانی بالاتر بره و در هشت بازی ای که انجام داده فقط یه گل زده. برزیل تقریبا فرصت اول و آخر مسی واسه درخشیدن در جام جهانیه».

قیمت کفش نکونام چقدره؟

عکس جواد نکونام و پسرش

جام جهانی ۲۰۱۴ جواد نکونام فرارو