نکات مهم در مورد تعمیرات لوازم خانگی برقی

نکات مهم در مورد تعمیرات لوازم خانگی برقی

ژانویه 27, 2021 0 By مدیر سایت

همانطور که اشاره کردیم به منظور حفظ سلامت دستگاه و جلوگیری از صرف هزینه‌های اضافی، تعمیرات لوازم خانگی که در هنگام خرابی و یا بروز عیب در آنها الزامی می‌شود؛ می‌بایست توسط یک فرد متخصص عیب یابی و تعمیر گردد. چنانچه عیب به وجود آمده در دستگاه برقی شما به درستی رفع نشود؛ ممکن است منجر به آسیب دیدن سایر قطعات و قسمت‌های دستگاه شود. هر چند امکان دارد در ابتدا دستگاه شما به خوبی کار کند و موجبات رضایتتان را فراهم کند؛ اما پس مدتی دیگر به خوبی کار نمی‌کند. بنابراین انتخاب مرکز معتبر و متخصص برای تعمیرات لوازم خانگی منزل که در کارنامه کاری خود تجربه برخورد با عیب‌های مشابه را داشته امری مهم و ضروری می‌باشد. برای حفظ سلامت و جلوگیری از خرابی زود هنگام لوازم برقی خود این نکات را رعایت کنید.

  • یکی از نکات ضروری برای مراقبت و نگهداری لوازم خانگی برقی این است که بدنه این وسایل را هرگز با آب تمیز نکنید. شستشوی لوازم برقی به وسیله آب بسیار خطرناک بوده و در مواردی منجر به برق گرفتگی فرد می‌شود.
  • برای حفظ سلامت موتور لوازم خانگی برقی باید از نشت آب بر روی این قست خودداری شود.
  • بهتر است پس از استفاده از وسیله، دوشاخه آن از پریز جدا شود.
  • در هنگام نصب ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، نصب سیستم لوله کشی آب و برق دستگاه می‌بایست به درستی انجام شده باشد. دقت داشته باشید چنانچه اتصالات لوله‌های آب صحیح نباشد؛ امکان نشت آب و یا ارور مکرر دستگاه در هنگام استفاده وجود دارد.