نکات مهم در برخورد اول با یک خانم

نکات مهم در برخورد اول با یک خانم

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

تو یه ساعت اول آشنایی اکثریت خانوما می فهمن که واقعاً دوست دارن بیشتر از یه گپ کوتاه با اون فرد رابطه داشته باشن یا خیر. منظور من این نیس که خانوما ظاهربین هستن، نه. واسه همه اونا شخصیت و چیزی که درون مردها هست هم مهمه اما اکثریت خانوما توجهشون رو بیشتر روی ظاهر و به دنبال اون بقیه مسائل مهم می ذارن.

این به اون معنی نیس که جذابیت بین دو نفر کم کم ایجاد نمی شه، اما بیشتر خانوما در اولین برخورد با مردها اونا رو سبک و سنگین میکنه و همون روز تصمیم می گیرن که بار دومی هم اونو ملاقات می کنن یا خیر.

5 نکته مهم واسه برخورد اول با یه خانوم

در زیر به ۵ موضوعی که خانوما در اولین برخورد با آقایون به اون توجه می کنن می پردازیم:

  1. ظاهر

بله خانوما اهمیت زیادی به ظاهر میدن. جذب شدن ظاهری واسه اونا اهمیت زیادی داره. پس اولین چیزی که به اون توجه می کنن اینه که سر و وضع اون مرد به اونا می خوره یا نه. از نظر ظاهری اونو پسند می کردن؟ سلیقه ظاهری خانوما معمولاً فرق داره و معمولاً الگوی خاصی هم ندارن.

یعنی ممکنه هم از مردهای قد بلند و هم از مردهای قد کوتاه خوششون بیاد. یا هم از مردهای مودار و هم از مردهای کچل. همه چیز به یه مسئله کلیدی بستگی داره که هروقت مردی رو می بینن به اونا گوشزد می کنه که از اون خوششون میاد یا نه.

    1. آراستگی

این مسئله واسه بیشتر خانوما اهمیت خیلی خیلی زیادی داره. اونا دوست دارن مردها رو تمیز و مرتب ببینن. مردها باید موهایی تمیز و مرتب، پوست تمیز و دندانه های تمیز داشته باشن.

      1. بو

بله، بو هم واسه خانوما خیلی مهمه. مردها باید بوی خوب بدن تا توجه خانوما رو جلب کنن. لازم نیس حتماً عطر گران قیمتی زده باشن اما باید بوی خوب و مناسب بدن.

        1. رفتار

چیجوری حرکت میکنه؟ آروم و مودب حرف می زنه یا نه؟ موقع حرف زدن خیلی حرکت می کنه؟ رفتار مردها هم اهمیت زیادی داره. همه خانوما درمورد رفتار و اعمال آقایون سلیقه خاص خودشون رو دارن. بعضی خانوما مردهای خشن تر رو پسند می کردن اما خیلیا مردهای آروم رو دوست دارن. خانوما حتی با چگونگی تکون دادن دست آقایون، یا نگاه کردن اونا موقع حرف زدن درمورد شخصیت اونا قضاوت می کنن.

          1. صدا و چگونگی حرف زدن

وقتی حرف می زنه صدای اون چیجوریه؟ آروم و مودب حرف می زنه یا بلند و با پرویی؟ خیلی مردها اونطور که خانوما دوست دارن مودب حرف نمی زنن. این مسئله واسه اراده کردن خانوما واسه ادامه رابطه با مردها خیلی مهمه. وقتی زنی به سمت مردی جذب شه معمولاً به صدا و حرف زدن اونم جذب می شه.

این پنج مورد مسائلی بودن که خانوما در برخورد اولشون با آقایون به اونا توجه می کنن. این نکات معمولاً با بالا رفتن سن خانوما تغییر می کنه. در جوونی بیشتر به مسائل ظاهری اهمیت میدن اما هرچه سنشون بالاتر میره دیگه ظاهر به اون اندازه براشون مهم نمی شه.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟