نکات مهم در آرایش عروس

نکات مهم در آرایش عروس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

این روزا که بساط جشن و مناسبتای مهم مذهبی به راه س، شاید خیلیا واسه برگزاری مراسم نامزدی یا عروسی شون آماده شن. پس وقت خوبیه تا کمی هم درباره بهتر برگزار کردن این مراسم صحبت کنیم. این بار، روی صحبت مون با عروس خانوم هاست که قراره ستاره مجلس باشن.

چند تا نکته مهم در آرایش عروس

آرزوی هر عروسیه که زیباترین و ماندگارترین عکسا رو از جشن هاش داشته باشه. اما اینجور آرزویی بدون داشتن یه آرایش مناسب و لباس مناسب ممکن نیس. لازم نیس آرایش گرون و لباس فوق العاده خاصی داشته باشین. اتفاقا این از اون مواردیه که هر چی ساده تر بگیرین، بهتر و ماندگارتر می شه. ما واسه شما پیشنهادایی داریم که حتی اگه بخواین خودتون، خودتون رو آرایش کنین، به کارتون میاد.

می خواین یه عروس متفاوت باشین؟ می خواید همیشه یادتون باشه که در تابستون عروس شدین؟ به فکرتون رسیده که از آفتاب داغ تابستون استفاده کنین و با پوستی برنزه راهی مراسم تون شید؟ این ایده با اینکه خطر دلزدگی در سالای بعد رو داره، اما اگه واسه اینجور کاری مصمم هستین، پیشنهاد می کنیم برنزه کردن رو دو هفته قبل از عروسی شروع کنین تا در روز جشن پوستتون نارنجی یا مصنوعی به نظر نیاد. بهتره یه بار کامل از پوست لایه برداری کنین و یادتون باشه که گردن و سینه هم باید رنگی مشابه صورت داشته باشن.

زیبایی هاتون رو نشون بدین

شما باید به ویژگیایی اهمیت بدین که بیشتر از همه دوست دارین، در روز عروسی شما می خواین خودتون باشین اما در زیباترین صورت ممکن. پس اگه چشماتون رو بیشتر دوست دارین، با خط چشم و ریمل با اونا بازی کنین. اگه لب هاتون براتون مهم تره، از سایه روشن یا رژ لب نورانی استفاده کنین. هر اون چیزی که فکر می کنین شما رو قشنگ تر نشون میده به کار ببرین. اما بدترین کار اینه که احساس کنین تغییر بسیار بزرگی اتفاق افتاده و حتی شما تبدیل به شخص دیگری شدین!

عروسا باید از چه روشای آرایشی استفاده کنن تا در عکسهایشان قشنگ تر شن؟ این سوالیه که بیشتر عروسا می پرسن. از اونجایی که فلاش عکاسی به سایه های صورتی نیروی بیشتر می بخشه، حتی مقداری زردی هم به پوست شما اضافه می کنه. از اصلاح کننده رنگ واسه پوش,ندن حلقه های تیره زیر چشم (مخصوصا اگه شب قبل درست نخوابیده اید و شایدً این حلقه ها در زیر چشمون شما افتاده) استفاده کنین.

آرایشتان رو با پودر ثابت کنین و مطمئن شید که پوستتون مات شه تا در عکسا براق نیفتد. همینطور رژلبی رو انتخاب کنین که کمی از حد معمولی که استفاده می کنین روشن تر باشه. چون لبای کمرنگ در عکس، محوتر به نظر میان.

 از دو هفته قبل از مراسم، میوه و سبزیجات زیاد بخورین و دور غذاهای چرب، شیرین و پرادویه، فست فودها و هله هولهایی مثل چیپس و پفک رو از یه ماه قبل خط بکشین. این غذاها پوست رو کدر، خسته و تیره و جوش دار می کنن

یه آرایش موندگار

عروس چیجوری می تونه مطمئن باشه آرایشش در تموم طول روز باقی می مونه؟ واسه چشما، به کار گیری سایه ها و خط چشم با موندگاری بالا و اتمام اون با سایه روشن روی استخون زیر ابرو واسه نشون دادن به چشم مناسبه. روی گونه هاتون از دو نوع رژ گونه استفاده کنین، اولی نوع خنثی که از برآمدگی گونه شروع شده و به سمت خط موهاتون میره و دومی سایه روشنی که فقط روی برآمدگی گونه استفاده می شه. واسه موندگاری رنگ لبهایتان هم قبل از به کار گیری رژ لب، دور لب رو خط کشیده و حتی روی لب رو هم با مداد به طور کامل پر کنین.

چه بخوریم و چه نخوریم؟

رژیم آبی بسیار مناسبه، آب بسیار زیادی بخورین تا تموم سموم از بدن و پوست شما خارج شه. حتما از نرم کننده پوست استفاده کنین تا ملایمت پوست شما حفظ شه. از دو هفته قبل از مراسم، میوه و سبزیجات زیاد بخورین و دور غذاهای چرب، شیرین و پرادویه، فست فودها و هله هولهایی مثل چیپس و پفک رو از یه ماه قبل خط بکشین. این غذاها پوست رو کدر، خسته و تیره و جوش دار می کنن.

نوعروس