نکات مهم درباره شلوار مردانه برای شیک پوشی

نکات مهم درباره شلوار مردانه برای شیک پوشی

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

شیک پوشی مردان

در مقاله قبلی شیک پوشی به بررسی پرداختیم که مورد استقبال شما عزیزان هم قرار گرفت ، امروز میخوایم نکاتی رو در مورد انتخاب شلوار براتون بازگو کنیم که لازمه هر مردی اونا رو بدونه با آلامتو همراه شید.

خانوم ها معمولا در کنار شلوار، از دامن، پیراهن و یا دامن شلواری هم استفاده می کنن (بله و ما همه این موضوع رو پذیرفته ایم). اما واسه آقایون، در همه ی اوقات، فقط شلوار هست. پس این واسه هر مردی واجبه که جزئیات به کار گیری شلوار رو بدونه. درسته؟

، اما بدیش اینه خیلی از آقایون هنگام پوشیدن شلوار، اشتباهاتی جدی مرتکب می شن. از نوع برش شلوار در بالا گرفته تا پاچه ی شلوار در پایین. و حتی بعضی وقتا چین شلوار. پس ما اینجا تعدادی از نکات پایه ای مربوط به شلوار رو که هر مردی باید بدونه جمع آوری کردیم. واسه اینکه، خانوم ها در حال تماشا کردن ما هستن و درباره ما قضاوت می کنن!

  1. شلوار ها نباید چین بخورند. یعنی هیچوقت! چین خوردگی لباس باعث انزجار خانوم ها می شه، هم اینکه اینکه چین خوردن شلوار، بجای باریک نشون دادن آقایون، معمولا اونا رو بزرگتر نشون میدن. شلوار هایی صاف و بدون چین (مثل شلوار جین ها و شلوار های مخصوص کت و شلوار)، ظاهر مرتب یه مرد رو مرتب تر نشون می دهد و باعث می شه آقایون کمتر ژولیده و نامرتب بنظر برسن.
  2. یه فرق کوچیک بین شلوار های چسبون و برش صاف (یا اسلیم کات) هست. شلوار های شما نباید دارای پاچه های گشاد باشن، و در عین حال نباید پایین پاهاتون رو به طور کامل در بر بگیرن. اگه شلوارتان به پایین پاهاتون می چسبد، شاید در قسمت مچ پا بسیار تنگ هستن. به دنبال شلوار هایی باشین که از زانو تا مچ پا به طور کامل صاف باشن. و البته بدون هیچ پیچش و موجی در قسمت ران.
  3. شلوارتان رو نه خیلی بالا بکشین، و نه اونقدر پایین که پشتتون رو نمایش بدید. همونطور که گلن اوبراین می نویسد: «شاید خالق آدم ها ناف رو در جای خود واسه دلیلی علمی قرار داد، و این دلیل مثل عدد پی دقیق و غیر قابل توصیفه.» کش شلوار و یا کمربندتان لازم نیس که بالاتر از نافتون قرار بگیره، اما شاید بیست سانت زیر اونم نباید باشه! در واقع شلوار هایی با فاق بلند، می تونن واسه افراد کوتاه قد، کار عجیبی انجام بده.
  4. از شلوار هایی با رنگ آبی روشن دوری کنین. اونا یاداور پسرای دهه ۹۰ هستن!
  5. شلوار جین هاتون باید دقیقا هم اندازه شلوار های پارچه ای تون باشن. شلوار های اسلیم کاتتان به طور کامل اندازه و متناسب هستن؟ پس هیچ دلیلی وجود نداره که بخواین شلوارهایی مسخره و گشاد به خصوص در قسمت ران رو بپوشید. شلوارهایتان رو تنگ کنین.
  6. اینکه شلوار جینی رنگی تیره داره، دلیل نمی شه که تبدیل به شلواری «گرون قیمت» شه. به خصوص، به این معنی نیس که بتونین اونا رو با کفش های رسمی مشکی و براق بپوشید.
  7. شلوار جین های پاره خوب هستن. اگه این پارگی به شکل طبیعی ایجاد شده باشه. هدف همه ی ما اینه که ظاهری مثل راهزنان پیدا کنیم، اما اگه شلوارهایمان فرسوده شده باشن، دیگه شاید زمان اینه که یه شلوار جدید جفت و جور کنیم! و اگه شلواری که خریده اید از قبل پارگی داشت، شاید مدت زمان زیادی دووم نمی آورد.
  8. تا زدن پایین شلوار قبول کردنیه، اما حتما شیک نیس. تا زدن شلوار عموما همراه با شلوار های پلیسه دار هستن، پس بخاطر این اتفاق ناخوشایند (به قانون شماره ۱ نگاه کنین)، آقایون کوتاه قد باید همیشه از این شلوارها دوری کنن، بخاطر اینکه باعث کوتاه تر بنظر رسیدن پاها میشه. مردهای قد بلند می تونن شلوارشان رو تا بزنن، اما معمولا جزو مدل های شیک به حساب نمی آید.
  9. اگه شلوارتان در دور و بر مچ پا چین می خورد، براتون بلنده. کلید اندازه ی مناسب شلوار، چروکه. مثلا جایی که شلوار شما روی کفشتون قرار میگیره و یه چروک افقی روی پارچه می افتد. شلوار شما باید یه چروک کوچیک داشته باشه تا کمی با شلوارتان تماس داشته باشه، اما نه اونقدر زیاد که به طور کامل شلوارتان تا بیفته. شلوارتان در دور و بر مچ پف می کنه؟ اصلا خوب نیس.

نکته: کمربند همیشه اجباری نیس. اما حلقه های کمربند خالی، قشنگتر بنظر نمی رسند. بهرحال کمربند از پایه جزو زیورآلات به حساب میاد و بیشتر، بزرگترین مکمل لباس شما هستن. مهمتر از همه اینکه، جلوی افتادن شلوارتان رو می گیرند! فقط مراقب باشین رنگ و مدلی رو انتخاب کنین که هماهنگ با کفش و شلوارتان باشه، و توجه رو از اونا دور نکنه.

مشکل نعوظ در مردان چیه؟ + راه های درمان اون

چیجوری نیمه گمشده خود رو پیدا کنیم؟

سرخاب سفیداب شیک پوشی مردان