نکاتی درباره عادت ماهانه خانمها

نکاتی درباره عادت ماهانه خانمها

سپتامبر 20, 2019 0 By مدیر کل

به گزارش آلامتو و به نقل از آی بانو؛ عادت ماهانه کارکرد طبیعی بدنه و مایه شرم نیس ، در برخورد با این موضوع به خصوص در رابطه با دختران جوون همیشه حواستون باشه و حقایق رو با اونا درمیون بذارین.

  1. عادت ماهانه می تونه بهترین دوست شما باشه.

عقب انداختن عادت ماهانه می تونه یه علامت بد باشه. علی الخصوص وقتی که علاقه ای به بچه دار شدن ندارین یا اینکه در شرایط مناسبی واسه داشتن بچه نیستین!

  1. هم اینکه می تونه بدترین دشمن شما باشه.

وقتی که شما تصمیم به بچه دار شدن می گیرید، عادت ماهیانه بدترین اتفاق ممکنه. چون کوچیکترین لک نشون دهنده ی بدترین خبر ممکنه: شما باردار نیستین. و حالا باید ۲۸ روز دیگه رو به امید عادت ماهانه منتظر بشینین. همین موارد واسه عصبی کردن یه خانوم کافیه.

  1. تقریبا، همیشه در بدترین زمان ممکن عادت ماهانه می شید.

در حال آماده شدن واسه جشن تولد دوستتون هستین و قراره شب رو در اونجا سپری کنین؟ راهی تعطیلات بهاری هستین و می خواهید از دیدن دوستانتون لذت ببرین؟ آماده شده اید تا با همسرتون سفری رویایی به جزایر تاهیتی رو تجربه کنین؟ آماده اید تا واسه آخرین بار لباس سفید عروسی بپوشید؟ دوست من عجله نکن. شاید سر و کله اش هنوز پیدا نشده باشه، اما اون به طور قطع، خودشو واسه این اتفاقات خاص می رسونه.

woman

نکاتی درباره عادت ماهانه خانوما

  1. بعضی وقتا نیاز دارین تا چیز خجالت بیاری قرض بگیرین.

در زندگی هر دختری، اوقاتی پیش میاد که مهمون ماهانه اون از راه می رسد و اون شلوار راحتی بلندی پوشیده س. ممکنه شما کیف خود رو عوض کرده باشین. ممکنه شما آخرین بار، خرید نوار بهداشتی رو از یاد برده باشین. ممکنه آخرین نوار بهداشتی خود رو به دوستتون قرض داده باشین.

مهم نیس چی شما رو در دوران بدون نوار بهداشتی گذاشته، شما می خواید یه ماًموریت کشف واسه گرفتن نیازتون انجام بدین.

  1. عادت ماهانه به شما کمک می کنه با خانوم های دیگه رابطه دوستانه برقرار کنین.

خواه در کلاس ریاضی بفهمین عادت ماهیانه به سراغتون اومده یا از افسردگی قبل از پریود به خوردن غذا پناه ببرین، یا اشک های دوستتون رو پاک کنین چون اون منتظر خبر بارداری بوده،عادت ماهانه راهی واسه جمع کردن خانمها دور همه.

عادت ماهانه رابطه ی دوستانه ایه که ما خانوم ها می تونیم با هم داشته باشیم و فقط ما می تونیم درکش کنیم. بد یا خوب عادت ماهانه به ما فرصتی واسه خندیدن، گریه کردن و بعضی وقتا عصبی شدن می دهد.

  1. اصلا تبلیغات تجاری رو باور نکنین.

شاید فقط من این اینجور هستم، اما نه، بیشتر خانوم ها وقتی عادت ماهیانه می شن، از تخته شنا نمی پرند یا با شورت سفید دور آتیش نمی رقصند.

البته منظورم رو اشتباه متوجه نشید، ما راه طولانی رو از وقتی که زنان رم قدیمی نواربهداشتی های پشمی استفاده می کردن، سپری کرده ایم، اما همیشه این احتمال هست که بی موقع عادت شیم یا اینکه فهمیده لباس زیرمون کثیف شده.

  1. یه روز یائسه می شید.

مهم ترین چیزی که بقیه فراموش می کنن درباره عادت ماهانه به شما بگن اینه که یه روز، واسه همیشه یائسه می شید. شاید این خبر در سن ۲۵ سالگی براتون باحال باشه. اما وقتی که از مرز ۴۰ سالگی عبور می کنین، دچار گر گرفتگی می شید، میل به روابط ج-ن-س-ی و دیگه سرگرمی ها در شما کاهش می یابد، خبر خیلی شادی بخشی براتون نیس.

نشونه های دوست داشتن واقعی پسران

چیجوری یه زن موفق باشم؟

آی بانو زنان