نوکیا تبلت ویندوز آر تی با کیبورد می سازد

نوکیا تبلت ویندوز آر تی با کیبورد می سازد

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

نوکیا در حال ساختن تبلت خاص خود واسه رونمایی در اوایل سال ۲۰۱۳ه. منابع نزدیک به شرکت می گن که تبلت نوکیا دارای پورت HDMI و دو پورت USBه و نمایشگر اونم مانند سرفیس RT از نوع ۱۰.۱ اینچی هستش. باحال تر اینکه گفته شده این تبلت بهره مند از توانایی سلولار (به کار گیری سیم کارت) هم هست.

منابع خبری می گن که بخش بزرگی از تلاش و تمرکز نوکیا در مورد تبلتش، معطوف به کاور دارای باتری داخلیه. انگار نوکیا می خواد یه کاور خاص ارائه کنه که مانند جلد کتاب، تبلت رو در بر بگیره. این کاور با نصب در محل مورد نظر، یه کیبورد و پایه واسه ایستادن رو در اختیار قرار میده.

نوکیا یه باتری هم در داخل کاور قرار میده تا در وقتی که باتری خود تبلت تخلیه شد، مورد استفاده قرار بگیره. می گن که باتری خود تبلت تا ۱۰ ساعت استفاده همیشگی رو تاب می آورد و از امکان شارژ سریع -تا ۵۰% ظرفیت- در وقتی کوتاه برخورداره.

خبرها نشون دهنده اون هستش که شرکت فنلاندی در اول برنامه ساخت تعداد محدودی از این تبلت رو داره و شایدً در آینده نسخه ویندوز ۸ اون رو هم میسازه اما اولین تبلت، از پردازنده ARM و سیستم عامل ویندوز RT استفاده می کنه. شایدً نوکیا در کنگره جهانی موبایل (۷ تا ۱۰ اسفند) این تبلت رو رونمایی می کنه.

پرفروش ترین گوشیای تاریخ

معرفی تبلت لومیا ۲۵۲۰ + عکس

تبلت نارنجی نوکیا