نوشیدن قهوه بعد از فست فود کشنده است

آلامتو : بعضی از افراد هستن که عاشق خوردن فست فود به جای غذاهای خونگی هستن بعضی از افراد هم در خورد قهوه کوتاهی نمی کنن اما اگه قهوه رو بعد از فست فود بخورین تقریبا یه ترکیب فوق العاده مضر و کشنده رو تجربه کردین.

نوشیدن قهوه بعد از فست فود کشنده س

به گزارش ایسنا، پزشکان اخطار دادن آدمایی که قند خون ندارن و از این توجه به طور کامل سالم هستن، پس از خوردن یه وعده غذایی پرچرب، قندشون به مقدار زیادی افزایش پیدا می کنه اما اگه بدون این دست اون دست کردن بعد از این وعده غذایی چرب قهوه کافئین دار هم بنوشن، قند خون اونا تا دو برابر افزایش پیدا می کنه و به اندازه آدمایی می رسه که در خطر دیابت هستن.

به گزارش پایگاه اینترنتی مدگورو، دکتر ماری – سولیل بئودوین متخصص دانشگاه «گوالف» در کانادا اعلام کرد: این یافته ها به ما میگه که چربیای اشباع شده می تونن در توانایی بدن در پاکسازی قندها از خون تداخل بسازن و وقتی با کافئین موجود در قهوه همراه شن، این تداخل شدید شدن می شه.

این کارشناسان در آزمایشات خود به این نتیجه رسیدن که مقدار قند خون افراد تحت آزمایش، پس ازخوردن غذای چرب تا ۳۲ درصد در مقایسه با قبل از خوردن اون افزایش پیدا می کنه.

واسه درمان دیابت چه بخوریم؟

چه غذاهایی واسه دیابتیا مضره؟

ایسنا بازنشر سلامت غذا قهوه

مدیر کل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

نوشیدن چای و قهوه استرس را افزایش می‌دهند

ج سپتامبر 20 , 2019
به گزارش فارس، فربد فدایی در جواب به این سوال که آدمایی که زیاد استرس دارن چیکار باید بکنن گفت: این سؤالیه که خیلی وقتها از خود می پرسیم که با استرس چیجوری برخورد کنیم. افراد در مرحله اول باید از عوامل ایجاد استرس جلوگیری کنن، این پیشگیری می تونه […]