نوجوانی که از طریق صحبت با فیل ها جان مردم را نجات داد

نوجوانی که از طریق صحبت با فیل ها جان مردم را نجات داد

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

pic-suprised-girlیه دختر چارده ساله از هند می دونه که چیجوری با فیلا صحبت کنه، مهارتی که بیشتر از چیزی که تصور می کنه به کار میاد.

به گزارش آلامتو ؛ ژوئن سال قبل، یه گلۀ یازده تایی از فیلا از جنگلای نزدیک به داخل یه منطقه مسکونی در شهر رورکِلا اومدن. قبل از چیزی که حیوانات وحشی فرصت پیدا کنن که شهر رو روی سر ساکنینش خراب کنه، مقامات به سراغ دختر نوجوونی به نام نیرمالا توپو رفتن. چون که به شکلی باورنکردنی، به نظر می اومد که اون توانایی رابطه برقرار کردن با فیلا رو داره.

نیرمالا خیلی سریع از دهکده خود به مرز اوشیدا-جارخند منتقل شد. اونو به زمین فوتبالی بردن که فیلا به طور موقت در اون نگهداری می شدن.

این نوجوون تازگیا این جوری قضیه رو تعریف کرده “اول دعا کردم و بعد با گله صحبت کردم. اونا چیزی که من می گم می فهمن. من به اونا می گم که این خانۀ اونا نیس. شما باید برگردین به جایی که به اون تعلق دارین.”

گله شروع به قدم زدن با اون کردن. در واقع، کیلومترا همراه اون حرکت کردن و دختر که تموم مدت با فیلا صحبت می کرد، اونا رو دوباره به درون جنگل بازگرداند.

معمولا فیلا در مناطق نزدیک به جنگل، همیشه به روستاها و شهرها حمله می کنن، خونها رو نابود می کنن و مردم رو زیر پا له می کنن. هرچقدر که محل زندگی اونا بیشتر مورد اختلاف آدما قرار بگیره، هر چقدر که فعالیتایی مثل استخراج معدن و قطع کردن درختان بیشتر شه، احتمال اینکه اونا از جنگل خارج شن بیشتره.

نامالا، که با عنوان “تارزان زن” شناخته می شه، با فیلا با گویش محلی قوم خود، یعنی مانداری، سخن میگه. اون توضیح میده که به خاطر اینکه مردم قبیله و فیلا (در میان دیگه حیوانات وحشی) به مدت زیادی با هم تو یه منطقه زندگی کردن، فیلا زبون اونا رو میفهمن.

نه فقط این داستان یه دختر جوون و پردل و جربزه رو نشون میده که از مهارتای خود واسه کمک کردن هم به آدما و هم به حیوانات استفاده می کنه، بلکه هم اینکه ثابت می کنه که واسه دو نژاد بسیار متفاوت هم امکانش هست که با همدیگه پیمان ببندند و رابطه برقرار کنن.

اختصاصی