نوازنده آهنگ مرگ به دو بار قصاص محکوم شد

نوازنده آهنگ مرگ به دو بار قصاص محکوم شد

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

news

مرد نوازنده که مادر و دختری رو قربونی سوءظن خود کرده بود پس از محاکمه در دادگاه کیفری به دوبار قصاص، زندان و پرداخت دیه محکوم شد.

«مجتبی» معروف به «سیاوش» متهمه، ۲۶ فروردین امسال پس از قتل همسر صیغه ای خود به نام «لیدا»، دختر هشت ساله اون رو هم کشته.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر ؛ مرد جنایتکار پس از کشتن مادر و دختر واسه اینکه ردی از خود باقی نذاره مبادرت به آتیش زدن خونه کرد و از محل فرار کرد. ۲۴ساعت پس از این جنایت، «مجتبی» در مخفیگاهش در ورامین شناسایی و دستگیر شد.

با تکمیل تحقیقات، صبح امروز جلسه محاکمه در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری و به ریاست قاضی عزیز محمدی برگزار شد.

در اول جلسه نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت:«مجتبی» متهم به مباشرت در دو فقره قتل، جنایت بر میت و آتیش سوزی عمدیه اون به دلیل سوءظن مرتکب این جنایت شد که با در نظر گرفتن دلایل موجود در پرونده واسه اون درخواست مجازات قانونی رو دارم.

در ادامه، دادگاه اولیای دم با حضور در جایگاه واسه قاتل درخواست قصاص کردن، آبجی لیدا درباره اختلاف خواهرش با مجتبی گفت: مجتبی اصرار داشت که عقد موقت اونا به ازدواج دائم تبدیل شه اما به دلیل اینکه اون فردی بی کار بود خواهرم با این موضوع مخالفت می کرد. لیدا تو یه آرایشگاه کار می کرد و حتی پول تو جیبی مجتبی رو اون می داد.

در ادامه این جلسه، رییس دادگاه با فهمیدن اتهام به مجتبی از اون خواست به دفاع از خود بپردازه پسر جنایتکار هم بعد از قرار گرفتن در جایگاه گفت: تیرماه سال ۹۱ با لیدا آشنا شدم و ایشون رو به عقد موقت خود درآوردم ما با هم زندگی خوبی داشتیم و تنها مشکل زندگی مون بیکار شدن من بود.

متهم اضافه کرد: روز حادثه فهمیدم لیدا یه خط گوشی موبایل دیگه هم داره و این موضوع رو ازم مخفی کرده و سر این موضوع با هم درگیر شدیم و تو یه لحظه کنترلم رو از دست دادم و اون رو خفه کردم پس از جنایت دچار وحشت شده و در خونه راه می رفتم وقتی به خودم آمدم فهمیدم «روژین» از مدرسه به خونه برگشته واسه اینکه راز قتل معلوم نشه اون رو هم خفه کردم قبل از خروج از خونه یه پتو رو آتیش زده و در کنار جسد قربانیان انداختم.

پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش قضات دادگاه وارد شور شده و مجتبی رو به دوبار قصاص سه سال حبس و پرداخت دیه محکوم کردن

noindex