نمای برج‌های بلند را چطور تمیز کنیم؟ نماشوها بر فراز بلندترین ساختمان‌های کرج :

نمای برج‌های بلند را چطور تمیز کنیم؟ نماشوها بر فراز بلندترین ساختمان‌های کرج :

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

نماشو

شاید این سوال واسه شمام پیش اومده باشه که چیجوری شیشه های برج ها یا ساختمون های بلند شیشه ای همیشه تمیز هستن؟ اصلاً چیجوری اون ها رو تمیز می کنن؟ در جواب این سوال شایدً آدمایی رو دیده باشین که مانند مرد عنکبوتی از برج ها آویزون می شن و اون ها رو تمیز می کنن.

نماشو

 امروز میخوایم  شما رو با آدمایی آشنا کنیم که صاحب یکی از سخت ترین و خطرناک ترین شغل های جهان هستن؛ در دنیای امروز که برج های بلند و شیشه ای دور و بر ما رو پوشونده ان، نماشوها وظیفه تمیز کردن این آسمون خراش ها رو دارن. اون ها از طریق یه طناب از برج ها آویزون شده و شیشه ها و نما رو به حرفه ای ترین شکل ممکن تمیز می کنن. کاری که شک نداشته باشین واسه افراد آموزش ندیده و کسائی که ترس از ارتفاع دارن، غیر ممکنه. تصور کنین خودتون قرار باشه واسه تمیز کردن شیشه واحد پنت هاوس خودتون در بالای یه برج ۲۰  متری، از آسمون آویزون شید! چه حسی پیدا می کنین؟ اگه علاقه ای به انجام کارای هیجان انگیز ندارین، شایدً وحشت تموم وجودتون رو فرا می گیره.

نماشو

قسمت وحشتناک تر این کار اینه که تا یه مدت پیش واسه تمیز کردن نماها از داربست استفاده می کردن! اما چند سالیه که در کشورای پیشرفته جهان این وسیله به دلیل محدودیت هایی که ایجاد می کنه، خطرات و تلف کردن زمان و هزینه حذف شده.

 در ایران هم مدتیه که شرکت هایی واسه تمیز کردن شیشه های ساختمون و برج های بلند، افراد متخصص تربیت می کنن که تعداد این شرکت ها هم رو به زیاد شدنه.  اما انتخاب شرکتی که بهترین خدمات رو ارائه بده، همیشه کار سختیه.‎

نماشو

 یکی از این شرکت های ارائه دهنده خدمات نماشویی، شرکت ارتفاع کاران کرجه که دلیل اصلی پرداختن ما به شغل نماشویی برج ها، کیفیت و خدمات بود که در ازای هزینه پایین ارائه می دهد و بیشتر از ده ساله در این بخش فعالیت می کنه. (من عقیده دارم معرفی کسب و کارایی که اجناس یا خدمات خوبی میدن، باید معرفی شن تا افراد دیگه هم از کار با اون ها لذت ببرن.) شرکت ارتفاع کاران کرج در بخش نماشویی هر فعالیتی که در ارتفاع ساختمون انجام می گیرد رو با به روزترین وسیله و بهترین روش انجام می دهد. با در نظر گرفتن این که تامین امنیت واسه جون افراد نماشو کار ساده ای نیس، این شرکت با بالاترین امنیت این خدمات رو به شما می دهد.

از جمله فعالیت های این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پیچ و رولپلاک سنگ,نماشویی,شستشوی نما,در کرج
  • پاک کردن جای برچسب از روی نمای کامپوزیتی
  • پیچ رول پلاک سنگ ساختمون

امتیاز کاربران به چه دلیل باید از ارتفاع کاران کرج خدمات بگیریم؟

  • امنیت بالا
  • سرعت بالا
  • هزینه پایین

واسه ایجاد رابطه با شرکت ارتفاع کاران کرج می تونید با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۶۲۶۳۰۷ تماس بگیرین.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟