نمایندگان ایران حریفان خود را در لیگ قهرمانان آسیا شناختند

نمایندگان ایران حریفان خود را در لیگ قهرمانان آسیا شناختند

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

به گزارش ایسنا، امروز قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در محل کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام شد که استقلال ایران با الاهلی امارات، الریان قطر و الهلال عربستان هم گروه شد. سپاهان ایران با الغرافه قطر، الاهلی عربستان و برنده لوکوموتیو ازبکستان و النصر امارات تو یه گروه قرار گرفت و تراکتورسازی ایران هم با الشباب عربستان، الجزیره امارات و الجیش قطر هم گروه شد.

** نتیجه قرعه کشی

گروهA

الشباب عربستان – الجزیره امارات – تراکتورسازی ایران – الجیش قطر

گروه B

لخویا قطر – الاتفاق عربستان – پاختاکور ازبکستان – برنده صبای قم و الشباب امارات

گروه C

فولاد سپاهان ایران – الغرافه قطر – الاهلی عربستان – برنده لوکوموتیو ازبکستان و النصر امارات

گروه D

الاهلی امارات – استقلال ایران- الریان قطر – الهلال عربستان

گروه E:

سئول کره جنوبی – جیانگ چین- وگال تاسندای ژاپن برنده پلی آف بریسبون استرالیا و بوریرام تایلند

گروه F:

چون بوک – هیوندای کره جنوبی – گوانگجوی اورگراند چین – اوراوردز ژاپن، موانگ تای تایلند

گروه G:

پوانگ استیلیرز کره جنوبی، بی جینگ گوآن چین، بنیادکار ازبکستان، ساموفرانس استرالیا

گروه H:

سوون سامسونگ کره جنوبی، قهرمون جام حذفی ژاپن، سنترال مارینوس استرالیا ، گوانگجو رنه س چین

تراکتورسازی مورد توجه کنفدراسیون فوتبال آسیا

اولین حضور تیم فوتبال تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا مورد توجه سایت کنفدراسیون فوتبال قاره قدیمی قرار گرفته، طوریکه این حضور رو در بالاترین جایگاه اخبارش قرار داده. سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در بالاترین جایگاه گزارشی که از تیمای حاضر در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا منتشر کرده، نام تیم فوتبال تراکتورسازی ایران رو قرار داده و به اولین حضور این تیم در این رقابت مهم قاره ای اشاره کرده. این سایت در اول گزارش خود آورده: تراکتورسازی از ایران، اولین حضورش رو در جمع بهترینای قاره آسیا تجربه می کنه. علاوه بر این تیم، سپاهان به عنوان قهرمون لیگ برتر ایران و استقلال، تیم بزرگ تهرانی در مرحله گروهی رقابتا هستن. تیم فوتبال صبای قم هم باید با یکی از تیمای الشباب و النصر امارات و لوکوموتیو ازبکستان، در مرحله پلی آف مصاف دهد.

این سایت هم اینکه به غیبت تیم فوتبال اولسان هیوندای کره جنوبی در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرده و میگه: قهرمون فصل گذشته رقابتا شانسی واسه دفاع از عنوانش نداره چون نتونسته در «کی لیگ» (لیگ برتر کره جنوبی) در جمع چهار تیم اول قرار بگیره. این تیم فقط به دلیل برتری گل کمتر نسبت به سوون سامسونگ، در رده پنجم جدول قرار گرفت و از رسیدن به لیگ قرهرمانان آسیا بازماند.

از نکات خیلی مهم رقابتای امسال اینه که دو تیم ازبکستانی پاختاکور و لوکوموتیو در جمع تیمای غربی آسیا قرعه کشی می شن و بنیادکور با تیمای شرقی بازی می کنه. هم اینکه قهرمون جام حذفی ژاپن که به جام امپراتوری معروفه، پس از مشخص شدن وارد مسابقات می شه.

  تیمای حاضر فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا به این توضیح هستن:

** مرحله پلی آف:

صبای قم (ایران)، النصر و الشباب (امارات)، لوکوموتیو (ازبکستان)، بریزبان (استرالیا) و بوریرام (تایلند).

* مرحله گروهی منطقه غرب آسیا:

الشباب، الاهلی، الهلال و الاتفاق (عربستان سعودی)، لخویا، الغرافه، الجیش و الریان (قطر)، سپاهان، استقلال و تراکتورسازی (ایران)، العین و الجزیره (امارات) و پاختاکور (ازبکستان).

* مرحله گروهی منطقه شرق آسیا:

سانفریس هیروشیما، وگالتا ساندای، اوراوا ردز و قهرمون جام حذفی (ژاپن)، اف.سی.سئول، سوون سامسونگ، جونبوک موتورز و پوهانگ استیلرز (کره جنوبی)، گوانگژو اورگراند، جیانگ سو، بیجینگ گوآن و گوانگژو رنه س (چین)، بنیادکور (ازبکستان)، موآنگتونگ (تایلند) و مارینرز (استرالیا).

 

ورزش ۳