نمایش فیلم‌های سینمایی آخر هفته

نمایش فیلم‌های سینمایی آخر هفته

سپتامبر 20, 2019 0 By edame
جام جم آنلاین: در تعطیلات آخر هفته پنجشنبه و جمعه می تونن فیلمای سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن مثل «راه»، «بازجویی در کافه تهران»، « خرسای مهربون ( جشن هدیه ها ) »، « بچه های خونواده من»، « گره کور » و … از شبکه های جور واجور سیما پخش می شه.

شـبـکـه یــک

به گزارش روابط عمومی سیما، پنجشنبه ۹ آذر ماه ساعت ۲۲ فیلم سینمایی « راه » به کارگردانی امیلیو استیوز از شبکه یه سیما پخش می شه. این فیلم محصول مشترک آمریکا و اسپانیا هستش.

مارتین شین و امیلیو استیوز در فیلم سینمایی « راه » بازی کرده ان.

شبکـه یه سیما واسه ساعت ۱۶روز جمعه ۱۰ آذر ماه فیلم تلویزیونی «بازجویی در کافه تهران» به کارگردانی تماشاگر احمد لو و جفت و جور کنندگی حسین طاهری رو واسه پخش در نظر گرفته.

در این فیلم با بازی هومن برق نورد، بابک کشوری و مهدی سلطانی سوستانی می بینید: مجید پسر جوونی که عقب مونده ذهنیه متهم به قتل یه پیر زن وخدمتکارش و هم اینکه دزدی جواهرات اونه، اما سرگرد کاویان نظری بر خلاف این داره. چون اون قتل پیرزن رو حاصل یه جنایت پیچیده می دونه. پس دستور آزادی مجید رو می دهد تا ماجرای قتل رو پیگیری کنه.

شـبـکـه دو

انیمیشن « خرسای مهربون ( جشن هدیه ها )» به کارگردانی لری هاستون و جفت و جور کنندگی روبرت ویندراپ، محصول آمریکا، پنجشنبه ۹ آذر ماه ساعت ۷:۳۰ صبح به شکل برنامه « سینما صبحونه » از شبکه دو سیما پخش می شه.

فیلم سینمایی « بچه های خونواده من » به کارگردانی جو بایر، پنجشنبه ۹ آذر ماه ساعت ۱۴:۳۰ به شکل برنامه « سینما آفتاب » از شبکه دو سیما روی آنتن میره.

فیلم سینمایی « بچه های خونواده من » محصول سال ۲۰۰۳ آلمانه.

فیلم تلویزیونی « گره کور » به کارگردانی جواد مزد آبادی و جفت و جور کنندگی سعید منتظر المهدی، پنجشنبه ۹ آذر ماه ساعت ۲۱ به شکل برنامه « سینما زندگی » از شبکه دو سیما پخش می شه.

رضا جوون قُلدر و اهل شرّیه که واسه مردِ بد ذاتی به نام ایرج شَرخری می کنه. روزی به دنبال یکی از همین شرخری ها با مردی تصادف کرده و به دلیل نبود توانایی پرداخت دیه به زندان میفته. اما …

رامین راستاد، افشین سنگ چاپ و مریم سلطانی در فیلم تلویزیونی « گره کور » اجرای نقش کرده ان.

انیمشین « شهر گربه ها » به کارگردانی بلا ترنوفسکی و جفت و جور کنندگی گابور موروی و رومان کانز، صبح جمعه ۱۰ آذر ماه ساعت ۷:۳۰ به شکل برنامه « سینما صبحونه » از شبکه دو سیما پخش می شه.

این انیمیشن محصول سال ۱۹۸۶مجارستان، کانادا و آلمان غربیه.

فیلم سینمایی « در میان ما » به کارگردانی جون بریسینگر و جفت و جور کنندگی مایکل فلودل، جمعه ۱۰ آذر ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما روی آنتن میره.

 فیلم سینمایی «صدای زندگی» به کارگردانی و جفت و جور کنندگی عبدالله باکیده، جمعه ۱۰ آذر ماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما روی آنتن میره.

داستان « صدای زندگی » با بازی ابوالفضل پورعرب، توجه الله بخشی، مهدی امینی خواه و پرستو صالحی از این قراره که: نادر شکوری ( ابوالفضل پورعرب ) مالک یه کارخانه تشتک سازیه که در حال سفر به اروپا واسه عقد قرارداد با یه شرکت خارجی واسه خریدِ دستگاه های جدیده. منصور رستمی شریک نادر که انسانی نااهله برعکس نادر علاقه ای به ادامه کار و وجود کارخانه نشون نمی ده و تلاش در تعطیل کردن کارخانه و فروش اون داره.

شـبـکـه سـه

 فیلم تلویزیونی « نخلای سربی » به کارگردانی شهرام باباپور و جفت و جور کنندگی مصطفی علمی فرد، پنجشنبه ۹ آذر ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما بازپخش می شه.

داستان فیلم با نقش آفرینی جعفر دهقان، زهرا سعیدی و شهرام ابراهیمی از آنجا شروع می شه که چند روز به شروع جنگ تحمیلی مونده و در یکی از روستاهای مرزی آبادان، فواد خود رو واسه مراسم خواستگاری اماده می کنه، ولی در مراسم پدر دنیا ( نامزد فواد ) شرط قبول این وصلت رو داشتن یه بلم بوسیله فواد می دونه. فواد با هر زحمتی که هست بلم رو جفت و جور می کنه، ولی…

 فیلم تلویزیونی « برگ و باد » به کارگردانی ایلیا تک و جفت و جور کنندگی رضا نسیمی، پنجشنبه ۹ آذر ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهدشد.

قصه « برگ و باد » با بازی رضا رویگری و مهدی امینی خواه از این قراره که: آقای آراسته سرمایه داریه که شرکتش در حال ورشکستگیه. مهرداد حسابدار اون واسه اینکه بتونه با مرجان دختر خاله اش که از بچگی دوستش داشت ازدواج کنه شروع به سند سازی و دزدی از شرکت کرده تا بتونه با مرجان از کشور فرار کنه و واسه این کار مرجان هم برخلاف میلش با اون همکاری کرده و به آراسته که بعد از فوت همسرش دچار افسردگی شده نزدیک می شه…

فیلم تلویزیونی « برگ و باد » از تولیدات سال ۱۳۹۰ مرکز سیما فیلمه.

فیلم سینمایی «نیلا زنده س» به کارگردانی سعید اسدی و جفت و جور کنندگی جمال شیرمحمدی، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما بازپخش خواهدشد.

داستان « نیلا زنده س » با بازی عسل بدیعی، زهره صفوی، آرشام طالبی زندگی زنی به نام فروغ، سرپرستار بخش آی.سی. یو رو روایت می کنه که پسرش سروسامون دچار مشکل قلبی شده و در لیست پیوند هستش. روزی دختری به نام نیلا رو که دچار مرگ مغزی شده به بخش می بیارن و فروغ تلاش می کنه تا از مادربزرگ نیلا رضایت بگیره و بتونه با قلب نیلا، پسر خود رو از مرگ حتمی نجات دهد. مادربزرگ نیلا وقتی رضایت می دهد که فروغ علائم برگشت زندگی رو در نیلا می بیند،اما اون رو کتمان می کنه.

فیلم تلویزیونی «ساعت یه نیمه شب» جمعه ۱۰ آذر ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیماپخش می شه.

در خلاصه داستان فیلم اومده: حمید قهرمون وزنه برداری تیم ملی ً متهم به قتله. چون فردی بر اثر به کار گیری مواد نیروزایی که عاملش حمید بوده کشته شده. حالا حمید از تهران به کرمانشاه پیش دوست دوران خدمتش مسعود اومده و ساکن مهمانپذیر پدر اون شده، تا پس از یه مدت به کشور ترکیه پناهنده شه.

حمید رضا پگاه، مهدی صباحی، هیلدا خسروی و محسن آفتاب سوار در فیلم تلویزیونی « ساعت یه نیمه شب» به کارگردانی شاهین باباپور و جفت و جور کنندگی مهدی اکبری و مجتبی حسینی به اجرای نقش پرداختن.

 فیلم تلویزیونی «تماس» به کارگردانی و جفت و جور کنندگی احمد بندری، جمعه ۱۰ آذر ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شه.

قصه نشون دهنده زندگی دختریه که در زندان هست و در ملاقاتش با مددکار زندان دفترچه ای رو به اومی دهد که به گفته اون جهت دریافت کمکه. قصه زندگی ریما ( دختر زندانی ) رو به صورت فلاشبک از چگونگی آشنایی اون با پسری به نام سروسامون روایت می کنه. ( از راه چت ) از طرف دیگه فشار خونواده واسه ازدواج اون و دلیل مخالفت اون با خواستگاران جور واجور ادامه داره تا اینکه اون از سروسامون دلیل خواستگاری نیامدنش رو خواهان می شه.

 حدیث فولادوند، هدی زین العابدین و مهران نائل دراین فیلم نقش آفرینی کرده ان.

شـبـکـه چـهـار

فیلم تلویزیونی « آزاده » به کارگردانی محمد حسین حقیقی و با بازی بابک حمیدیان، پنجشنبه ۹ آذر ماه ساعت ۱۶ از شبکه چهار سیما بازپخش می شه.

در خلاصه داستان فیلم اومده: علیرضا به همراه مادر و همسر باردارش زندگی می کنه. اون واسه شرکت در جنگ به جبهه فراخوانده می شه. علیرضا به خاطر ترس زیاد از جبهه می گریزد. وقتی به تهران میاد میفهمه که خبر شهادتش رو به خونواده اش داده ان.  تا اینکه اون در بالاترین درجه ناامیدی با پیرمرد خشت زنی به نام حاج عباس در شهری کویری آشنا می شه.

فیلم سینمایی « سائو برناردو » به کارگردانی لئون هرسمن، جمعه ۱۰ آذر ماه ساعت ۱۲ از شبکه چهار سیما پخش می شه.

ایزابل ربریو و ایتن بستوس در فیلم سینمایی « سائو برناردو » محصول برزیل به اجرای نقش پرداخته ان.

 فیلم سینمایی « انتخاب اسلحه » به کارگردانی آلن کورنو، جمعه ۱۰ آذر ماه ساعت ۲۰:۳۰ به شکل برنامه « سینما ۴ » از شبکه چهارسیما روی آنتن میره.

 ایو مونتان، ژرار دوپاردیو، کاترین دونوو و میشل گالابرو در فیلم سینمایی « انتخاب اسلحه » محصول فرانسه به اجرای نقش پرداخته ان.

شـبکه تهران

انیمیشن « لیروی و استیچ » محصول آمریکا به کارگردانی تونی کریج و با بازی داویج چیس، کریس سندرز و دیوید اوگدن استیرز، پنجشنبه ۹ آذر ماه ساعت ۱۳:۳۰ به شکل برنامه « تماشاخانه » مهمون بچه های شبکه تهران می شه.

 ۴۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۱۰ آذرماه فیلم سینمایی « دور دست » به کارگردانی پوریا آذریجانی و جفت و جور کنندگی محمد داوودی از شبکه تهران بازپخش می شه.

در این فیلم می بینید: شاه علی جوون سی ساله ایست که از یکی از روستاهای تبریز با پدرش به تهران اومده، دکترها به شاه علی گفتن که پدرش زیاد زنده نمی موند و اون واسه برآوردن آرزوی پدرش که رفتن به کربلاست و تامین خرج سفر پدر تلاش می کنه کاری پیدا کنه ولی پدر که با نزدیک شدن محرم دلش سخت واسه شهرستان تنگ شده به اون خرده می گیرد.

یوسف خداپرست، محمد بسیم، حسین عابدینی، مهدی جعفری و حسین سلیمانی در این فیلم بازی کرده ان.

ساعت ۱۳:۳۰ روز جمعه ۱۰ آذر ماه فیلم سینمایی « نابودگر » به کارگردانی آکان ساتایو، محصول قزاقستان از شبکه تهران پخش می شه.

شـبـکـه شما

فیلم تلویزیونی « سقوط » به کارگردانی علی حلوی و جفت و جور کنندگی عفت صوفی، پنجشنبه ۹ آذرماه ساعت ۲۳ از شبکه شما پخش می شه.

در خلاصه داستان فیلم با بازی فرهاد بشارتی و رضا فتوت خواه اومده: خانوم خبرنگاری که معروف به افشای خبرهای جنجالیه با پرونده ای مواجه می شه که مربوط به موادمخدراست.اون درزمان تحقیقاتش به سرنخ‍‍‍ هایی می رسه که به همسرش ربط پیدا می کنه. از این رو واسه اثبات این مسأله و اطمینان از شریک زندگیش در تحقیقاتش پیش میره، ولی با مخالفت شدید سردبیر و همسرش مواجه می شه.

 فیلم تلویزیونی « سیامول » جمعه ۱۰ آذر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش می شه.

در خلاصه داستان فیلم اومده: علی مراد از دست جهالت پسرش داخدا، تن پوش اون رو به کنایه بر تن سیامول ( مترسک ) زمین کشاورزی اش می کنه و این موضوع تغییر پسرش رو به دنبال داره. علی مراد واسه اثبات این تغییر، از فرشته دختر مورد علاقه داخدا، واسه پسرش خواستگاری می کنه و این درخواست موردقبول قرار میگیره، تا اینکه شبی ازخانه علی مراد سرقت می شه.

فیلم تلویزیونی « سیامول » به کارگردانی و جفت و جور کنندگی علی امانی از تولیدات سال ۹۰ صداوسیمای مرکز کرمانه.

شـبـکـه قرآن و معارف

فیلم سینمایی « ستارگان خاک» به کارگردانی عزیز اله حمید نژاد جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۱۵ از شـبـکـه قرآن و معارف سیما پخش می شه.

مهدی قلی پور، محمد کمالی، ناصر ندافیان، مهدی فقیه و زهرا مظلومی در فیلم سینمایی « ستارگان خاک » بازی کرده ان.

شـبـکـه آموزش

فیلم تلویزیونی « ماه در سایه » به کارگردانی سعید ابراهیمی فر و با بازی سعید نیکپور و امین زندگانی جمعه ۱۰ آذر ماه ساعت ۱۰:۱۵ از شبکه آموزش پخش می شه.

فیلم تلویزیونی « ماه در سایه » داستان زندگی یه دانشمند مسلمون ایرانیه. این فیلم داستان جوونی دانشجو رو روایت می کنه که قراره واسه پایان نامه فوق لیسانس خود به موضوعی خاص بپردازه. ایشون در طول تحقیق خود یه دفعه با شخصیتی علمی و تاریخی به نام (ابن هیثم) آشنا می شه.

 شـبـکـه نمـایـش

فیلمای سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن « روزای بهم ریخته »، « فرمانروایان مقدس (سلیمان و آدونیا)»، « دوئل »، « جسدی در کتابخونه ۱»، «موج سوم » و «دار و دسته نیویورکی » پنجشنبه ۹ آذر ماه ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن میره.

 فیلمای سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن « بهارشیرین »، « فرمانروایان مقدس ( حضرت سلیمان )»، « مردی که به زانو درآمد »، « جسدی در کتابخونه ۲ »، « امپراطوری گرگ ها »و « عیار ۱۴ » جمعه ۱۰ آذر ماه ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شه.