نمایشگاه گردشگری ایتالیا به کار خود پایان داد

نمایشگاه گردشگری ایتالیا به کار خود پایان داد

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

italy

نمایشگاه چهار روزه گردشگری ایتالیا به کار خود پایان داد.

به گزارش به نقل از ایسنا، «نمایشگاه گردشگری ایتالیا» (BIT) روز یکشنبه در مرکز نمایشگاه های بین المللی گردشگری میلان ایتالیا به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری آنسا، نمایشگاه گردشگری ایتالیا که یکی از پنج نمایشگاه برتر گردشگری جهان حساب می شه، پنجشنبه گذشته با حضور ۵۰۰۰ شرکت کننده از ۱۳۰ کشور جهان در زمینی به مساحت ۸۶ هزار متر مربع گشایش یافت و در اون کشورها به معرفی جاذبه های گردشگری و خدماتی خود در مورد صنعت گردشگری پرداختن.

در نمایشگاه امسال فعالان بخش صنعت گردشگری کشورای جور واجور جهان از جمله سازمان ها و انجمن های گردشگری، تورگردانان، آژانس های مسافرتی، هتل ها، شرکت های حمل و نقل ریلی، رسانه ها، دفاتر رزرواسیون، شرکت های تجاری و برگزارکننده همایش ها حضور داشتن.

این نمایشگاه همیشه سکویی واسه کشورای جور واجور جهان واسه معرفی جاذبه های گردشگری بوده و به خاطر همین مقامات برگزارکننده نمایشگاه گردشگری ایتالیا تلاش کردن با اجرای آمادگی خاص ، ساکنان شهر میلان و گردشگران رو به بازدید از نمایشگاه تشویق کنن.

در همین زمینه، از چند روز قبل از شروع نمایشگاه مشخصات این نمایشگاه واسه تموم ساکنان میلان به صورت اس ام اس فرستاده شد و در زمان ورود بازدیدکنندگان به نمایشگاه هم اطلاعات جامعی از راه بلوتوث در اختیار اونا قرار گرفت.

نمایشگاه گردشگری ایتالیا امسال از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ فوریه به مدت چهار روز میزبان علاقه مندان بود که سه روز اول خاص کارشناسان صنعت گردشگری و روز پایانی خاص عموم بود.

ایسنا