نقشه هولناک زن خیانتکار برای قتل شوهرش+عکس

نقشه هولناک زن خیانتکار برای قتل شوهرش+عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

زن خیانتکار واسه نابود کردن شوهرش واسه رسیدن به پسر مورد علاقه اش نقشه هولناکی رو طراحی کرد.

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ در ساعت ۰۲:۳۰ هفتم آذر ماه سال جاری، یه فقره کشف جسد در اتوبان بهشت زهرا از راه مرکز فوریتای پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۷۱ اعلام و با حضور مأموران در محل و بررسی های اولیه مشخص شد جسد واسه مردی ناشناس، حدوداٌ ۴۰ ساله، ملبس به لباس منزل و بدون هرگونه آثار ضرب و زخم ظاهریه.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع ”قتل عمد” و به دستور شعبه پنجم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده واسه رسیدگی تخصصی در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی و اعلام نظریه تیم پزشکی در مورد دلیل مرگ مبنی بر”فشار بر عناصر حیاتی گردن” اقدامات جهت شناسایی هویت و خونواده مقتول شروع شد.

با انجام تحقیقات پلیسی هویت مقتول به نام ”مهرداد” ( ۴۲ ساله) ساکن منطقه نازی آباد شناسایی و خونواده ایشون پس از حضور در اداره دهم مبادرت به شناسایی تصاویر جسد کرده و در اظهارات اولیه عنوان داشتن که مهرداد با کسی اختلاف نداشته.

در شرایطی که همسر مقتول پس از حضور در اداره دهم و شناسایی تصاویر جسد همسرش مبادرت به گریه و زاری فراوون پیش کارآگاهان کرده بود، تحقیقات پلیسی از کلیه اعضای خونواده مقتول و حتی همسر ایشون در دستور کار اداره دهم قرار گرفت و آخرسر با به کار گیری بعضی تناقضات بدست اومده و دیگه اقدامات پلیسی، کارآگاهان موفق به شناسایی جوونی به نام”بهنام. الف” ( ۲۲ ساله)شدن که از یه چند وقت پیش با همسر مقتول آشنا شده.

با در نظر گرفتن اطلاعات بدست اومده در روند رسیدگی به پرونده و اطمینان کارآگاهان از نقش بهنام در ارتکاب جنایت، محل تردد ایشون در نزدیک امامزاده حسن (ع) شناسایی و در ساعت سه بامداد ۲۰ بهمن ماه دستگیر و به اداره دهم منتقل شد.

با شروع تحقیقات، بهنام در مراحل اولیه منکر هرگونه آشنایی با همسر مقتول و اطلاع از جنایت شد اما پس از ارائه مستندات لب به اعتراف گشود و ضمن اعتراف روشن به ارتکاب جنایت، در همون اظهارات اولیه عنوان داشت که طرح و نقشه جنایت رو بهمراه همسر مقتول( مریم – ۲۹ ساله)کشیده و جنایت رو هم بوسیله برادرش و سه نفر از دوستانش انجام داده.

بهنام در مورد آشنایی خود با همسر مقتول و تصمیم به ارتکاب جنایت، به کارآگاهان گفت: ”چند ماه پیش با مریم آشنا شدم؛ مریم در صحبت هاش عنوان می کرد که با همسرش اختلافات زیادی داره و علاقه ای به اون نداره؛ از طرف دیگه با در نظر گرفتن علاقه شدید مریم واسه جدایی از همسرش و ازدواج با من و در حالیکه من هم به اون علاقمند شده بودم، تصمیم به قتل همسرش که مانع ازدواج ما دو نفر بود گرفتیم”.

بهنام در مورد چگونگی مشارکت افراد دیگه در ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت: ”پس از آخرین دیدار با مریم، چند ساعت قبل از جنایت و واسه اطمینان از موفقیت در قتل، به قهوه خونه ای در خانی آباد رفته و با برادرم ( بهزاد)و سه نفر دیگه از دوستانم به نام های سهراب، سعید و مهدی صحبت کرده و با عنوان این مطلب که موضوع ناموسیه، اونا هم با پیشنهاد من موافقت کردن”.

بهنام در مورد چگونگی ارتکاب جنایت هم به کارآگاهان گفت:”در نیمه شب ۷ آذر، به همراه دوستانم و توسط کلیدهایی که از مریم گرفته بودم، وارد خونه شدیم؛ مریم به داخل اتاق دیگری رفت و مقتول هم خواب بود که به صورت یهویی به اون حمله ور شدم. در حالیکه مقتول با من درگیر شده بود، بهزاد (داداش متهم) و دوستانم وارد اتاق شدن؛ اول دست و پاهای [مقتول] رو گرفته، پارچه ای به دور گردنش انداخته و اونقدر فشار دادیم تا خفه شد؛ من و سهراب، با خودروی مقتول، جسد رو شبونه به طرف جاده بهشت زهرا برده و در بیابان رها کردیم”.

با در نظر گرفتن اعتراف روشن متهم اصلی پرونده و شناسایی دیگه متهمان پرونده، در چند عملیات هماهنگ و در کمتر از سه ساعت از دستگیری متهم اصلی پرونده، دیگه متهمان پرونده به نام های مریم ( ۲۹ ساله و همسر مقتول)، بهزاد ( ۱۸ ساله و داداش بهنام)، سعید. ع ( ۱۸ ساله)، سهراب ( ۲۴ ساله)، مهدی ( ۱۷ ساله) در منطقه خانی آباد دستگیر، پس از انتقال به اداره دهم و در همون تحقیقات اولیه ضمن تأیید اظهارات بهنام، به مشارکت در جنایت اعتراف کردن.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مقابله با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با با اعلام این خبر گفت: ”با در نظر گرفتن اعترافات روشن متهمین به ارتکاب جنایت و ارسال قرار بازداشت موقت از طرف بازپرس محترم پرونده، کلیه متهمین پرونده جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتن.

باشگاه خبرنگاران