نقشه جی‌کی رولینگ برای هری‌پاتر/عکس

نقشه جی‌کی رولینگ برای هری‌پاتر/عکس

سپتامبر 20, 2019 0 By edame

جوآن رولینگ یا همون جی کی رولینگ مشهور حالا با رمان های هری پاتر یکی از پولداترین افراد دنیاس و مجموعه هفت گانه اون دیگه تقریباً همه در جهان می شناسن. خانوم رولینگ اما چیجوری واسه مجموعه کتاب هاش نقشه می کشید ؟

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: هر کدوم از رمان های سبک خیال پردازی جی کی رولینگ طوری نوشته شده بودن که خوانندگان واسه بیرون اومدن کتاب جدید لحظه تعدادی می کردن و بخاطر این در جلوی کتاب فروشی ها در صبح روز انتشار صف می کشیدن. حالا تصویری از نقشه خانوم رولینگ به خاطر همین در تعلیق نگه داشتن خواننده ها منتشر شده که نشون می دهد این نویسنده چیجوری روند داستان خود رو برنامه ریزی می کرده.

شاید وقتی که  جی کی رولینگ شروع به نوشتن اولین کتابش هری پاتر و سنگ جادو کرد، تصور نمی کرد نوشتن این رمان تخیلی نوجوانان، واسه اون شهرتی جهانی و ثروتی غیر قابل تصور به ارمغان آورد. ایده هری واسه اولین بار یهویی در سال ۱۹۹۰ در قطار پرازدحام راه شهر منچستر به لندن، به ذهن رولینگ افتاد باعث شد تا اون یکی از نویسندگان مشهور جهان شه. هری پاتر به ۶۵ زبون و به طور تقریبی در ۴۰۰ میلیون نسخه منتشر شده است. کتاب های هری پاتر از پرفروش ترین کتاب های دنیا بوده ان.

noindex